şükela:  tümü | bugün
  • tartan pisti ve inox ankastresi ile farklı bir deneyim sunan polo. hız sabitleyici özelliği ise akıllara durgunluk veren bir teknoloji.
  • gün itibariyle lounge dsg + panaromik tavan + metalik ipek mavisi seçeneğini aldığım yavru ceylan.

sınıfında default performans ve konfor seçenekleriyle açık ara başarılı bir araç.

sonunda polo da donanım zengini..

gel bakalım.
  • 6c tabir edilen makyajlı polonun en dolu versiyonudur.
    comfortline modelden başlıca farklılıkları;
    -parlak siyah ön ızgara
    -hız sabitleyici
    -6,5" composition media ve bluetooth arayüzü
    -digital klima
    -yorgunluk tespit sistemi
    -lounge yazılı kapı eşikleri ve çamurluk üstü logolar
    -%65 karartılmış arka ve yan camlar.
    -novara aluminyum alaşım jantlar
    -kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
    -yağmur ve far sensörü
    -eve geliş-evden çıkış fonksiyonu (coming-leaving home)
    -sürücü ve yolcu yan hava yastıkları

gibi özellikleri olan, ilk kez bu denli donanımlı polo versiyonu.
    ancak bu özellikler pekte ucuz değil, 1.2 tsi 90 ps manuel vites 56.800 tl , dsg 62.700 .

polo ve 60 bin mi demeyin, güzel ülkemde otomobil piyasası böyle ne yazık ki.
  • donanım fikrini vatan bilgisayardan aldığını düşündüğüm araba.

vatan bilgisayarın fiyatları önce yükseltip sonra kampanya ile düşürmesi gibi, wv önce donanımı sıfıra düşürmüş, daha sonra standart donanımları ekleyip full+full gırtlak dolusu diye satıyo işte.
  • tamamen ortadan kalkmış ve yerini daha farklı jant ve döşeme ile allstar'a bırakmıştır. fiyatın da aynı şekilde değiştiğini de belirtmek gerekir.
    sikindirik jant, döşeme ve isim değişikliği için 2k daha fazla vermek gerekecek.
    thnx vw ya cidden.
  • allah'a şükürler olsun, 2016 modeline 3 yıldır yolda kalıp sürekli bozulan polo'dan sonra sahip olduğum araç.. çok güzel, eski polo'yu da şekil olarak seviyordum ama 3 yıl mahfetti..
    araba koltuğunu öyle evde oturur gibi çok geride kullanmam. koltuk dike yakın olsun.. çok uzak olsun istemiyorum. normal rahat edeceğim şekilde ayarlıyorum ama sırtım tam değmiyor.. bir rahatsızım sürerken.. benzer sorun yaşayan oldu mu acaba?..
    bir de radyoyu direksiyondan kontrol ediyorum da dokunmatik ekrana sık kullanılanları nasıl kaydediyoruz? bu iki konuda bilgisi olanlar yeşillendirse sevinirim..
    ilovepolo..