şükela:  tümü | bugün
267 entry daha
  • gelen son bilgilere göre türkiye'de fabrikanın açılması kararlaştırılmış.

haber linki
  • güzel. ha şöyle.
  • inşallah buna da müşteri garantisi vermemişizdir.
  • müşteri garantisi verilmesine gerek yok. zaten türkiye’de aynı kalitedeki muadilinden daha pahalıya satılmasına rağmen, tok kapı sesinden dolayı alıcısı hep daha fazla olacaktır.
  • yukarıdaki arkadaşın dediği gibi müşteri garantisi verilmediyse iyi. yoksa hepimiz tok kapı sesine muhtaç oluruz
  • yerli malı golf ler gelecekmi :)

acaba fiyatları ne olacak

avrupa volkwagen elektrik teknolojisine geçipde türkiye vw da yine sadece benzinli ve dizel araçmı üretilecek

türkiye pazarına has bir model seri üretimi olacakmı

gelen vw grupun hangi firması olacak hangi modeller üretilecek.

herneyse ülkeye hayırlı olsun
  • ilk duyunca insan seviniyor ne güzel, insanların işi olacak evine ekmek götürecek diye. ama sonra düşünüyorum neden bir ülke fabrikasını başka bir ülkeye taşır diye cevap daha ucuz iş gücü daha fazla kar marjı için. işte o zaman ülkem adına üzülüyorum. orada bir vw işçisi alacak bilmem kaç bin euro burada alacak bizim emmi dayı iki bin küsur tl. yanlışsam düzeltin arkadaşlar öyle değil mi?
  • fabrikanın kapılarından da tok kapı sesi gelecek mi acaba?

hayırlı olsun, güzel gelişmedir.
  • istanbul çevresinde olmaması da güzel bir haber.bu fabrika ile yan sanayi firma sayısı artar ya da o civara kayar.istanbul biraz olsun rahatlar batı bölgeye göç olur.
  • asgari ücreti dolar bazında çin'den bile az olan, avrupa'ya bu kadar yakın başka bir yer bulamayacaklarına göre beklenen olmuştur.

ama bir izmirli olarak konumu beni sevindirmemiş, üzmüş yatırımdır. gönül isterdi ki daha kırsal bir noktaya kurulsun etrafını kalkındırsın. izmirden daha çok ihtiyacı olan bir dünya lokasyon var.

yine de güzel haberdir, hayırlı olsun.
82 entry daha