• kutsal bir şey, yemin ediyorum bir lütuf.

kullanımı yakı gibi, ağrıyan bölgeye yapıştıyorsun, ve 2-3 saat sonra ağrı geçiyor, düzenli kullanım sağlanırsa, bir süre sonra ihtiyaç bile kalmıyor.

hayat kalitemi yükseltti, daha keyifli bir adam oldum yeminle.

kullanın, kullandırın.

(bkz: #21895583)
  • şehirler arası otobüs yolculuklarından önce belime yapıştırdığım, yolun sıkıntısını azaltan çılgın buluş.
  • ne demiş atalarımız: "içteki yaralara rakı, dıştaki yaralara yakı."
    pek faideli bir buluş kendisi, icat edene naçizane teşekkürlerimi sunuyorum.
  • dayanılmaz sırt ağrılarımda yaşamamı sağlayan mucize.
  • bel fitigi sahibi kisilerin imdadina kosan bir urun. belimi zorladigim agrimin tavan yaptigi zamanlar yapistirip yatiyorum sabah zimba gibiyim. odemi mi aliyor napiyosa acayip rahatliyorum. jelimsi yuzeyi cok yapiskan olmadigi icin ustunu bi bandajla filan sarip belinizi de sicak tutarsaniz daha guzel olur. bende ise yariyor en azindan.
  • yaki ile uzaktan yakindan alakasi yok. bolgeye tam yapismiyor agriya etkisi de yok pek fazla. 20 liralik para tuzagi 5li paketleri.
    gidin gercek yaki alin.
  • dayanılmaz sırt acıları yaşamamı sağlayan lanet. alerjik reaksiyon oluşturup oluşturmadığını denemeden asla kullanmayın! ben kullandım ve şu anda dikdörtgen şeklinde bir kızarıklığa sahibim. yanması ve kaşınması da cabası.. neyse ki görüntüsü komik de en azından görenleri eğlendiriyor..
  • muhteviyatı ve çalışma mantığı, klasik kapsikumlu yakılar ile farklı olan mucizevi buluş. yani yapıştırayım da cayır cayır yaksın, bi güzel rahatlatsın diyorsanız eğer söyleyeyim: yanlış yerdesiniz. yapıştırdığınız bölgede bir yanma hissediyorsanız da büyük ihtimalle alerjik reaksiyondan ötürüdür, bantın etkisinden değil.

ben fibromiyalji ağrım (sırt ve boyun) için kullanıyorum bir süredir. denemediğim şey kalmamıştı şimdiye kadar: yakılar, kremler, kas gevşeticiler, ağrı kesiciler... bu bantı kullandıktan sonra dedim ki olay buymuş, boşuna zaman kaybetmişiz. eğer etki etmediğini düşünüyorsanız da ağrınızın sebebi başka olabilir. bana sorarsanız, tetik nokta tutulumlarında kesinlikle etkili diyebilirim.

etkili olması için tetik noktayı net bir şekilde belirlemeniz ve tam ortasına yapıştırmanız gerekiyor. dediğim gibi, cayır cayır bir yanma falan beklemeyin öyle, belki tatlı bir serinlik diyebiliriz. kokusuz olması da ayrıca güzel, sıcak yaz günlerinde de kullanılabilir bu yüzden.

hareket halindeyken kullanmanızı pek önermem, çünkü yakılar gibi güçlü bir yapışma mekanizması yok. bu yüzden evde ve az hareket halinde olduğunuz bir süreçte kullanmanız yararınıza olacaktır. bel bölgesi için de pek uygun olduğunu düşünmüyorum, zira boyutu fazla küçük. zaten kutusunda da yazıyor; omuz, sırt ve boyun ağrıları içindir diye.

işbu entari, yazarın kişisel deneyimlerini içermektedir. kronikleşmiş bir probleminiz varsa bu bant geçici bir çözüm olacaktır. problemin kaynağına inmediğiniz sürece hiçbir şey değişmeyecektir, unutmayın.

uyarı: pakedinin üzerinde yazdığı gibi 8 saatten fazla kullanmayın ve 24 saatlik dilim içerisinde en fazla 1 defa kullanın. ağrısız günler diliyorum efem.
  • fibromiyalji illeti için işe yarıyor. ilaç kullanmayı sevmeyenler için rahatlatıcı ve durumu kurtarıcı olduğunu söyleyebilirim. bu ağustos sıcağında lanet olasıca fibromiyaljim sebebi ile şu an sırtımda yapışmış bir halde ve sırtım 70 derece civarı galiba.

yakı dediğin yakıyor arkadaşlar:(
hesabın var mı? giriş yap