şükela:  tümü | bugün
  • tüylerim diken gibi eden, popomu pır pır titreten video. ellerim uyuştu.
    adamın yerinde olsam iki laf söylerdim.

edit; özensiz başlık denilmiş, açıklamada, alt kısımda
    izlediğim videonun ben de yarattığı hissin sana verdiği histen bana ne
    "kalbimin kıçımda atması" o zaman "tayt giyen kızın asıl amacı" başlığını açanı lanetleyin.
    ben kalıplardan hoşlanmıyorum ve aynı tek düze başlıkların miladını doldurduğunu düşünüyorum.
    volvo tırın bik bik..
    sürücünün falan filan...
    karşıya geçen çocuğun kurtulması vs
    30 yıl sonra bu başlıklardan düzinelerce aynısı olacak. dalağımı söken video bile olabilir.

https://youtu.be/hncu20cu0fs
  • dukkanda oyle bir "hınınısikiiimm"diye bagirdim ki millet donup bana bakti. utandim lan. ayni zamanda utandiran videodur.

ayrica o tirin fren sistemini ureten firmaya ve tir soforune de cok fena tebrikler. muthis zamanlama...
  • ya allasen ne olabilir ki?.. dalga geçeceğim şimdi deyip açtım videoyu. allah belanı versin ne kıçı kalbim götüme düşüp ordan ağzıma sekti... korktum ya. şükür bir şey olmadı.
  • beyler sesi kısıp açıyorum bak ,ters birşey olursa söverim.

edit;volvo mühendislerine saygı ve selamlarımı yolluyorum.
  • volvo'nun bu video'yu fren reklamı diye kullanması lazım.
  • volvo'nun fren sisteminin ne kadar güvenli olduğunu gösteren video. koyacağınız videoyuyu sikeyim aha çocuk ezilecek derken adamın frene basmasıyla birlikte koca tırın durması bir oldu. oha!

daha önce bunun reklam olan versiyonunu izlemiştim. o videoda tır karşısına biri çıktığında otomatik fren sistemi devreye giriyordu. o zaman vay amk demiştim ama sonuçta reklam olduğu için insanın tam olarak inanası gelmiyor. şu an tırcı olacak olursam ilk volvo'ya veririm.
  • dehşet verici video.
    1. çocuk her yerde çocuk, şuursuzca koşuyor. normal. fakat bir anda tırla aynı yönde koşması hayatını kurtarıyor.
    2. tırcı eğitimli, dikkatli, refleksleri hızlı. dünyanın başka bir ucunda, at hırsızlarının, uğursuzların direksiyonda olduğu memleketlerde olsa muhtemelen bir yandan telefonuyla oynadığı için ezer geçer, ruhu duymaz. 2 kilometre sonra farkeder.
    3. takip mesafesi diye bir şey var ve uygulanıyor. ötede olsa arkadaki arabalar zincirleme birbirlerine girer, onların içinden 3-4 ölü çıkardı.
    4. allah çocuklarımızı korusun...

ek: bir anda başlığı da alenen volvo reklamı olacak şekilde değiştirilen video. sözlükteki bu minik çakallıklar tiksinti veriyor gerçekten.
  • yayanın yola ilk çıktığı noktayı tır geçmiş fakat yaya ileri doğru koşarak şoförün de süper ötesi refleksleri sayesinde kurtulmuş.
  • tırcıdan ziyade volvo'nun başarısı gibi durmakta.

otobüs nedeniyle görüş alanında olmayan tehlikeye böyle yanıt verebilmek için ya spider man olman yada volvo kullanman lazım.