• kusma istegi uyandiran.
  • ya$itlarimiz top pe$inde ko$tururken birlikte bi ko$ede dunyayi kurtardigimiz adam.
  • birlikte hic bir $eyin olmadigini kanitladigimiz fakat zamaninda kagida dokup belgelemeyi akil edemedigimizden neden sonra muhte$em teoremimizi unutup nobeli kil payi kacirdigimiz adam.
  • 24 saat into the storm calan bir internet radyosu bulup durmadan into the storm dinledigimiz herif.
  • esprituel ve ilginc komik arkadasım benim.
  • frp oynadigi icin mi farkli oldugu yoksa farkli oldugu icin mi frp oynadıgına hala karar veremedigim adam. anlatmakla olmaz yaşanir bu adam.
  • hiç sevilmeyen bir insandır.
  • gece yarıları ta ingilterelerden yüzümü güldüren bi insandır bu. ben çok severim onu. eskiden adımı karıştırma huyu vadı pek bi bozulurdum neyse artık olmuyo öyle. çok seviyorum onu ben. gelicek inşallah yakınlarda.*
  • (bkz: kuskunc)
  • anlatılmaz yaşanır insan. gülümsemesi insanı gülümsetir. (hem o gülümsüyorsa vardır bir bildiği,siz de gülümsemelisiniz.) biz onunla devlet kurucaz,içinde de çok rahat,huzurlu ve mutlu bir hayat yaşıcaz,tam olarak kurallar konusunda anlaşamadık o kadar. o kadar mütevazidir ki devleti kurar ama başında olmayı reddeder,hem zaten kimse o devletin başında bulunmamalıdır. * *
hesabın var mı? giriş yap