şükela:  tümü | bugün
 • bir süredir reklamları ntv 'de sık sık dönen yeni besin takviyesi markası. başlığı bugüne kadar nasıl açılmamış, kimse kullanmamış mı şaşkınım.

  ahanda bu da resmi sitesi.

  bazı omega 3 ürünleri baya etkileyici görünüyordu ama kullanıcı deneyimleri olmadan güvenmek zor.
 • piyasada şu ana kadar gördüğüm en yüksek epa + dha oranlarını içeren balık yağı konsantresine sahip firma. yerli bir firma olması muhtemel. tam da bu sebepten güvenilirliği tartışılır, en azından bir süre izlenmeli.

  ve ayrıca (bkz: willy wonka)
 • annem için multi-vitamin arayışı içerisinde iken kendisi ile tanışmış olduğum marka. tansiyon hastası olduğu için (şekeri de sınırda) pharmaton çarpıntı yaptı kendisine, supradyn denedi, o da kilo aldırdı. ailenin araştırmacısı olarak konuya el atıp epeyce araştırdım, karşıma voonkaçıktı. diyabetik multi-vitamin dbtk diye bir ürünleri var. başta biraz çekincelerim vardı herkesin olduğu gibi, ancak eczacıbaşı güvencesi ile piyasalarda yer alıyor, daha ne olsun. gerçekten oldukça kaliteli ve işini tam layığı ile yapan bir marka. koşulsuz müşteri memnuniyeti konusunda aşmış durumdalar.
 • one only adlı vitamini sanırım dünyanın en kötü şeyi!öyle bir tadı var ki zehir gibi. ben ilaç içme konusunda sorunlu olan biri değilim ama içemediğim tek ilaç budur. o berbat tadı ağızdan gitmiyor. o kadar para verdim diye anneme verdim o da içemedi. zaten iki kez içebildim o zaman da hiçbir şey anlamadım. sanırım başka bir ürünü alma cesaretini kendimde bulamam.

  edit: artık formülü yenilenmiş, kokusuz ve kötü tadı yok. o yüzden şans verilebilir.
 • geçen gün one&only isimli multivimanini aldım. 4. günde mide bulantısı ve baş ağrısı oldu. fazla miktarda vitamin alımında bu tarz yan etkiler olduğunu okumuştum. pharmaton da midemde ağrı yapıyor mesela. gereksiz kullanımdan kaçınmak lazım.
 • internette buraya entry girdirmek için yazar arayan firmadır.
  tamam bu tarz şeyler için insanlara para verip benim hakkında yazın denmesinde (yanıltıcı olmadığı sürece) kızmıyorum hatta bence mantıklı bile.

  ama markanızın adını böyle ulu orta yazmayın kendinizi küçük düşürüyorsunuz pr işi yapacaksanız adam gibi gizli yapın. ya da bunu yapabilecek birisine verin siz yapmayın.
 • reklamlarını görüyordum, normalde denemeden takviye kullanmıyorum ancak eczacıbaşı markasına güvenerek denedim. özellikle omega3 ürünlerinden çok memnun kaldım. ilk izlenimlerim iyi. umarım böyle devam ederler.
 • geçenlerde gözüme çarpan bir yazı sonucu araştırdığım, gıda takviyesi ürünlerinin yaninda sıvı kolajen içeren guzellik ürünü çıkarmış eczacıbaşı kalitesi altında yerli bir marka. genelde bu tarz takviyelerin tadı pek sevilmez ama coq10 içeren sambucus nigra’nın tadına bayıldım. kış aylarının yaklaşmasıyla beraber vücut direncini ayakta tutabilmek, yoğun iş temposunda düzgün gıda takviyesi alabilmek adına şu sıralar çantamdan eksik etmiyorum.
 • one and only multivitaminin kötü kokusundan kullanamıyordum, ancak yenilenmiş sanırım kokmuyor artık. l – carnitine içerdiğinden kilo da aldırmıyor, gelsin uykusuz sınav geceleri.
 • web sitesinde satış noktası olarak verdikleri eczanelerde neredeyse hiç bir ürünü bulunmayan firma.

  (bkz: satış kaybı)