şükela:  tümü | bugün
  • dünya nın en güzel ikilisi olduğunu düşünüyorum, şuan lıkır lıkır gidiyor valla.

z.ö.g.e. :uyarı geldi, ramazan günü içtiğim için, bu entry zamanın ötesinde birinci sırada.
    oysa iki bardak felan içtim. pek içkiyle aram da yoktur.

sağol un votka severler, sayenizde zamanın ötesinden cıktı bu entry.na zdorovje ( şerefe )
  • canınız sıkkınsa, sevgiliniz aramıyorsa, sizi sahiplenmiyor sevmiyorsa artık, kendince dertleri var ve sizi arka plana attıysa hayatında dolapta bulduğunuzda hayatınızın anlamı olabilecek 2 adet limon ve biraz ucuz votkayla oluşturulabilecek dost. dudaklarınızı limon mu uyuşturuyor yoksa votka mı, yoksa yalnızlığınız mı bilemezsiniz onunlayken. tek umutlu birlikteliğim.
  • limonu fazla kullanırsanız bazen vodka tadını yokedip sek limon içiyormuş gibi hissettirebiliyor. sonra vay efendim ben niye remzi abinin yatağında çıplak uyandım diyorsunuz.

yani kısacası bu gibi durumlarda gaza gelip "ehe mehe ne güzel içiliyo lan bu" diyerek abanmayın, system shutdown yaşarsınız, üzülürsünüz.
  • limonun en güzel hali.
  • limonu sıkma limon suyundan olursa makbuldür.
    -ha bir de absolut lemon var, buz bile koymadan, dolaptan çıkartıp içmenizi öneririm.
  • alkoliklerin belirli bir sureden sonra agzi kokutmamasi sebebiyle en cok tercih ettikleri icki.
  • limon çok sıkılırsa votkanın tadı bozulur. ayrıca boğazı da tahriş eder. ayarlı yapıldığı taktirde en karizmatik, en içilesi içecek olur.

önerim;
    votka limon + yeşil zeytin + kornişon
    mide sağlamsa tabi.
  • taze sıkılmış bi limonla süper olabildiği gibi hazır limon sularıyla iğrenç olan içki. tabi redbull votka keşfedildiğinden beri aranmaz oldu, pabucu dama atıldı.
  • 2,5 litrelik bo$ pet $i$e alinir, icine 1 litre smirnoff dokulur, sonrasinda istenilen miktarda limon sikilir, limon suyu $i$enin icine eklenir, kabuklar istege gore cope atilabilir ya da dillenebilir, akabinde alkolle araniz pek iyi degilse biraz da su katilir ve $i$enin agzi kapatilarak buzluga konur. bir gece bekleyen $i$e ertesi gunku tekne gezintisi icin hazirdir. bardaklara konmadan once buzun cozulmesi beklenir ve guzelce calkalanir. adina da "russian lemon tree" denir, patenti bendenizdedir *. *
  • reflüsü olanların uzak durması gereken içki.