• çok ucuza alışveriş imkanı sağlayan bir e ticaret platformu. hong kong merkezli. güvenilir mi bilmiyorum ama ben deneyecem. denedikten sonra iş bu entry editleyecektir.
    edit 1: siparişler henüz ulaşmadı. teslimat 20 haziran diyor bekliyoruz bakalım
    edit2: gelen bişey yok hala
    son edit: para iadesi de yapmıyor. kısaca bulaşmayın bunlara.
    -- ürün bugün elime ulaştı. para iadesi de yapmışlar. şaka gibi. üründe herhangi bir kusur da yok. tam istediğim gibi. iadeyi tekrar iade edecem :)
    bu arada flaş indirimlerin yanı sıra yüzde 10 'a varan indirimlerden de faydalanmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
  • mümkünatı mantıklı gelmeyen fiyatlarla, satış yapıyorlar, sözüm ona...
    çevremde, tek bir fiziki kişi dahi, ürün aldım, geldi, diyemedi...
    güvenen yok, güvenmeyen çok...
    telefonları yok. kurumsal ve bağlı oldukları ticari şirket bilgileri yok. bir şirket ikamet adresi, bir de email ... hepsi bu...
  • yepisyeni çıkmış bir alışveriş sitesi.

bu linkle üye olursanız bedava bir ürün almaya hak kazanıyorsunuz.
  • 26 tl ye 2 terabayt mini usb bellek sattığını iddia eden site.

(bkz: ybsg)

https://www.vova.com/…09588712695-g2773606-m3666581
  • ürünler kalitesiz
  • anlaşılan yazarlarımızın ceplerini doldurmuşlar.
  • üye olunduğunda verilen hediye nedir ve ne yapmak lazım, yeşillerseniz sevinirim.
  • 3 saat ve 1 kablosuz kulaklığı aldım gibi beleşe. saatlerden ikisi iptal oldu yeniden almak zorunda kaldım. dh ölücüsü oldum galiba bu yaştan sonra:)

edit:
    saatlerden 2si yine iptal oldu. risk siparişi diyor ne demekse.
    0,11 kuruşlarda iade oldu mu olmadı mı anlamadım. yani öyle çokta süper bir durum yok bence siktiredin.
  • ücretsiz ürün kazanmak için arkadaşlarını davet ediyorsun kaç arkadaş davet edersen o kadar elmas veriyor. tabi arkadaşların da kayıt olması gerekiyor. bu elmaslarla ücretsiz ürünlerden alabiliyorsun. ayrıca davet ettiğin arkadaşların alışveriş yapınca yüzde 4 oranında hesabına para yatırıyor. ama ücretsiz ürünleri alırken de o hesabına yatan parayla ürün alırken de istediği bir şey var. kredi kartı bilgileri. kredi kartı bilgileri girmeden göndermiyorlar. sanal kredi kartı oluşturunca da o kartı kabul etmiyor. kartına güvenen varsa üye olabilir.
  • beyler kart istiyor güvenmelimiyim
hesabın var mı? giriş yap