şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok ucuza alışveriş imkanı sağlayan bir e ticaret platformu. hong kong merkezli. güvenilir mi bilmiyorum ama ben deneyecem. denedikten sonra iş bu entry editleyecektir.
    edit 1: siparişler henüz ulaşmadı. teslimat 20 haziran diyor bekliyoruz bakalım
    edit2: gelen bişey yok hala
    son edit: para iadesi de yapmıyor. kısaca bulaşmayın bunlara.
    -- ürün bugün elime ulaştı. para iadesi de yapmışlar. şaka gibi. üründe herhangi bir kusur da yok. tam istediğim gibi. iadeyi tekrar iade edecem :)
    bu arada flaş indirimlerin yanı sıra yüzde 10 'a varan indirimlerden de faydalanmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
  • ücretsiz ürün dağıtarak reklam yapmaya çalışan büyük e ticaret firması.

haberini internette gördüm, burada paylaşayım dedim. referans linki ile kayıt olarak puan topluyorsunuz. siz de referans linklerini paylaşarak ucuza epey birşey alabilirsiniz.

refli kayıt linkidir.
  • yepisyeni çıkmış bir alışveriş sitesi.

bu linkle üye olursanız bedava bir ürün almaya hak kazanıyorsunuz.
  • 26 tl ye 2 terabayt mini usb bellek sattığını iddia eden site.

(bkz: ybsg)

https://www.vova.com/…09588712695-g2773606-m3666581
  • ürünler kalitesiz
  • anlaşılan yazarlarımızın ceplerini doldurmuşlar.
  • üye olunduğunda verilen hediye nedir ve ne yapmak lazım, yeşillerseniz sevinirim.
  • 3 saat ve 1 kablosuz kulaklığı aldım gibi beleşe. saatlerden ikisi iptal oldu yeniden almak zorunda kaldım. dh ölücüsü oldum galiba bu yaştan sonra:)

edit:
    saatlerden 2si yine iptal oldu. risk siparişi diyor ne demekse.
    0,11 kuruşlarda iade oldu mu olmadı mı anlamadım. yani öyle çokta süper bir durum yok bence siktiredin.
  • ücretsiz ürün kazanmak için arkadaşlarını davet ediyorsun kaç arkadaş davet edersen o kadar elmas veriyor. tabi arkadaşların da kayıt olması gerekiyor. bu elmaslarla ücretsiz ürünlerden alabiliyorsun. ayrıca davet ettiğin arkadaşların alışveriş yapınca yüzde 4 oranında hesabına para yatırıyor. ama ücretsiz ürünleri alırken de o hesabına yatan parayla ürün alırken de istediği bir şey var. kredi kartı bilgileri. kredi kartı bilgileri girmeden göndermiyorlar. sanal kredi kartı oluşturunca da o kartı kabul etmiyor. kartına güvenen varsa üye olabilir.
  • şu adresten kayıt olunması halinde bir adet elmas benim, bir adet de sizin olacak alışveriş sitesi.

bu elmaslar ile ücretsiz ürünler alabiliyorsunuz*