şükela:  tümü | bugün
 • start of something ve missing pieces isimli sarkilariyla ileride gonullerde buyuk tahtlar kuracak olan topluluk.
  raised by wolves isimli ep'lerinde ustteki iki sarki ile album adini tasiyan parca olmak uzere toplam 3 eser bulunuyor. amerika'dan ciktilar, severek dinliyoruz.
 • (bkz: foxtrot)
 • mothers sisters daughters & wives adlı yeni e.pleri de yolda olan grup.
 • 2005 tarihli raised by wolves adlı eplerinde bulunan long haul ve wrecking force adlı şarkılarını esgeçmeyelim. the start of something en çok sevdiğim şarkıları. biraz belle and sebastianhuzurlu mutluluğu, kısmen morrissey vokali ve alaycı sozleri barındırıyor.

  kendilerinden lp album beklerken 2. epyi piyasaya sürmekteler. neden diye düşündürüyor..bu ikinci epyi tüm kadınlara adamış olmalılar..
 • texas, austin'den çıkma indie pop rock grubu. anlaşılmaz bir şekilde hala ep çıkarmaya devam ediyorlar. 2006 martta "mothers, sisters, daughters & wives," 2006 kasımda ise "your biggest fan" isimli iki tane ep çıkarttılar. of montreal, wolf parade falan sevenler kaçırmamalı.
 • ilk defa 2005 yılında raised by wolves ep'leri ile seslerini duyurmuşlardı. the start of something ve missing pieces şarkıları ile daha dinleyenleri ilk saniyesinde ele geçirmiş ve bunların başka şarkısı, albümü, kaydı yok mu diye sordurtmuşlardı. yıl 2006 oldu. herkes kendilerinden bir albüm beklerken altı ay arayla iki yeni ep daha piyasaya sundular: mothers, sisters, daughters and wives ve your biggest fan. e hani diye sormaya başladığında dinleyenleri ve çıkan ep'leri büyük bir iştahla kulaklara indirdiğinde sıra geldi albüme. bu ayın 22'sinde piyasaya sunmayı planladıkları kendi isimlerini taşıyan albümleri çoktan mp3 alemlerine düştü bile ve beklentileri fazlasıyla karşıladığı da görülüyor. kendi resimlerinden ve kayıt sırasındaki fotoğraflarından oluşan siyah beyaz albüm kapağı bir yana, 11 şarkıyı içinde barındıran albümün şarkı listesi şu şekilde:

  1. introduction
  2. kid gloves
  3. ghost
  4. stephen
  5. firecracker
  6. brother in conflict
  7. easy
  8. future pt. 1
  9. every day
  10. real life version
  11. blood red blood

  çıkış parçalarını blood red blood olarak belirleyen grup hakkında mini bir belgesel içinse:
  http://www.reaching4lasers.com/
 • 1 sene olacak neredeyse, dağıldıklarından bu yana.
hesabın var mı? giriş yap