şükela:  tümü | bugün
 • https://eksiup.com/p/6q78582um7zr

  https://eksiup.com/p/p278583v7urm

  flyboard eglencesi icin genel yani cocuklarin da yuzdugu havuza jetski sokan ve egzoz dumanini pisligini havuza bosaltan eglence zihniyeti

  3/4 yildizli hotellerde olsa belki laf edilmez ama sen koskoca voyage beleksin
  zincir otel markasi olmak kolay degil bu tarz sacmaliklari yapmayacaksin

  denizin les gibi
  havuzuna jetski egzozu dumani akiyor
  lobby katinda kapalicarsi azmani magaza personellerin koltuklarda uzaniyor
  afgan pakistan tarzi nargileci personelin var
  sabah 7 de tum sezlonglarin dolmus guneslenecek yer kalmamis

  verilen paralara yazik
 • (bkz: vermeyin)
 • kardeş size orada yemek diye yedirilenleri görsen aklın götüne girer. bırak egzoz dumanını.
 • 3/4 yıldızlı otellerde belki, cümlesinden sonra okumadım.

  size bu parayı zorla mı verdiriyorlar, madem kötü vermeyin. sizin gibi kerizler olduğu sürece jetski değil petrol tankeri bile sokarlar.

  ha son olarak unutmadan (bkz: derdini sikeyim)
 • ekim ayı ortasında bile 2 yetişkin 1 çocuk olarak tatil yapmak isteseniz minimum 10 bin tl vereceğiniz otelde gerçekleşmiş olaydır. kardeşim 10 bin tl. 10 bin amk. yani insanın kendisine bu kadar saygısı olmaz. 10 bin tl ye yurt dışına git en azından bir ülke gör. bahsettiğim fiyat 6 gece için bu arada. 1 hafta bile değil. bayramda falan düşünemiyorum.
 • para da başka şey tabi, ben de bizim yazlıkta 2 gündür karşıda duran çöpleri almadılar, güneş altında leş gibi kokuyor diye üzülüyordum la..
 • gerçekten sözlükte artık hiçbir şey yazılamaz oldu. yazılan her şeyi geçersiz sebeplerle eleştiren bir guruh var.
  herkesin durumu lüks otellerde tatil yapmayı kaldıramaz, bu doğru. ancak bu demek değil ki burada yazılan mantıklı bir entry eleştirilebilir. sırf buradaki herkes gitmedi diye üstelik.
  başlık sahibi konuyu otel yönetimiyle paylaşmalıdır, bu hususu dile getirmelidir. hatta vakti ve nakdi varsa hukuki sürec bile başlatabilir.
  öte yandan sözlük çocuk ortamı, geyik yuvası değil. farklı alanlardan birçok konu ile ilgili bilgi ve tecrübe paylaşılabilecek bir ortam olması gerekir(di) ki, acikca görüldügü uzere artık bu çok uzak
 • jet ski mevzusunu geçtim ama denizin pis olup olmamasına otel ne yapabilir? kanalizasyonun denize aktığını sanmıyorum denize akvaryum filtresi mi takılacak
 • gitmeseydiniz kardeşim mantığıyla bu tarz işletmeler daha çok hepimizin kanını emer bu ülkede oto kontrol mekanizması işlemediği için bugun senin ulaşamayacağın yerde böyle bir sorun olması yarın burnunun dibinde bitmeyeceği anlamına gelmiyor.