167 entry daha
  • 2022 mayıs ayı başında konakladığım başarılı bir otel.

daha önce birkaç kere voyage torba ve voyage belekte kalmıştım. bu otelinden de oldukça memnun kaldım. sistemlerini daha da geliştirmişler.

- voyage otellerinde her konaklamamda da tecrübe ettiğim üzere yemekler çok üst düzey. normalde açık büfe yemek tercih etmem ve sevmem. ancak burada iyi bir restorana gidip hizmet aldığınız kadar iyi açık büfe yemekleri ile karşılaşıyorsunuz.

- pastane, çikolata mekanları ayrı ve yine özenle üretilmiş pastalar ve çikolatalar tüketebiliyorsunuz. ben ve çocuğum günlük üretilen macaron'lara bayıldık. oldukça fazla çeşit vardı.

-şezlonglara qr code uygulaması getirilmiş. her şemsiyenin bir numarası var. qr kodu okutup doğrudan sistem üzerinden menüden seçim yapıp bulunduğunuz yere istediğiniz her şeyi sipariş edebiliyorsunuz ve çok hızlı istediğiniz her şey geliyor. buna gerçekten bayıldım. artık restoranların da geçmesi gereken bir sistem. garsonlar bizi görsün diye bazen dans etmek zorunda kalıyoruz.

-talepleriniz dinleniyor ve hızlı uygulanıyor. size otele girişte bir müşteri temsilcisi atanıyor ve onunla whatsapp grubu kuruluyor. taleplerinizi oradan doğrudan ilgili kişiye iletebiliyorsunuz. çocuğumuz saat 13:00 - 15:00 arası öğle uykusunda olacağından oda temizliği için farklı saat talebinde bulunmuştuk ve özenle uygulandı.

-çevre düzenlemesi, ağaçlar, çiçekler güzel düşünülmüş ve iyi bakılıyor. temizlik ile ilgili bir sorunla karşılaşmadık.

tabi tüm bu güzelliklerin bir de maddi karşılığı var. günlük ödediğiniz para ile 3 öğün zaten en pahalı restoranda en iyi yemekleri yiyebilirsiniz. ülkede gelir gider dengesi bozulduğundan paranızın karşılığını alıyorsunuz demek güç, ancak bu otelde konaklıyorsanız hizmetten memnun kalacaksınızdır.
15 entry daha
hesabın var mı? giriş yap