şükela:  tümü | bugün
  • yepyeni bir yazar. ukteyi veren adına rica ederim.
  • yepyeni filan değildir.. itüden beri okurum kendisini.. kalemi kuvvetli dili güzel.. ve yaşadığını kalemine yansıtan yazar..

devrimcinin klavye başında da sokaktaki gibi olabildiğini gösteren yazar..
  • hatırdan uzak olmayan hakikatlı dost. ve fakat öyle bildiğiniz dostlardan değil. dostumdur hiç yanımda olmayan ama sürekli yüzünü arar dururum. yanımda olmaması daha doğrusu olamaması farklı bi' durum tabii ki. buraya yazarak tüm bunların samimiyetini deforme ediyorum ama idare ediver dostum. ha bi' de bulunduğu her türlü sanal oluşumda başına bi' iş gelmiştir bu adamın. maalesef işte, ilk önce en güzel çiçekler koparılır hep.

editos: yine imla anasını satim. malum askerlik.
  • yardimsever yazar.
  • böyle bir çabuk güvenme huyum var aslında şikayetçi olduğum ve de lanet olsun içimdeki insan sevgisine ama yazmadan da edemeyeceğim ki iyi insan kumaşı var bu adamda. yine hemen de anladım.
  • geçen bana adımla hitap ettiği bi mesaj atmasa, kesinlikle burda yazar olacağından haberim olmaycacak şahane insan. aynı mekanda olduğumuzu bilince güven duydum birden.
  • ekşi sözlükte ilk günümün ilk sözcüğüdür...manalıdır...
  • kendi isteği ile uçan ya da uçurulan yazardır. sanırım ek$ibitionda paylaştığı son fotoğraftan olsa gerek, daha altına olumlu bir yorum yazacakken hem de. umarım yanlış biliyorumdur.

bahsi geçen fotoğraf düzeltmesi: varoş bir ev, bir kaç genç, fotoğrafı çekenin dibinde damacanadan kesilmiş bir kova ama her hangi bir madde gözükmüyor. odanın ortasında da sanırım sol gözü kör olan bir pitbull.
  • kendisiyle tanışmamız, bition'da atışmamıza dayanır. ben küfrettim o küfretti seni evinden aldırırımlar la falan devam ettik. ardından çocukluğuma verdi, biraz kendini anlattı.
    ercüment çözer'e benzettim ben anlattıkları sebebiyle...

gelgelelim; daha sonra gelişen diyaloğumuzda sürekli danışabileceğim, kral bir adam olduğunu öğrendim. bir ara içeceğiz de ne zaman...
  • kayıplara karışmış yazar. nerdesin sen sahi ? çabuk dön bışın sensiz pek keyifsiz.