• yepyeni bir yazar. ukteyi veren adına rica ederim.
  • yepyeni filan değildir.. itüden beri okurum kendisini.. kalemi kuvvetli dili güzel.. ve yaşadığını kalemine yansıtan yazar..

devrimcinin klavye başında da sokaktaki gibi olabildiğini gösteren yazar..
  • yardimsever yazar.
  • geçen bana adımla hitap ettiği bi mesaj atmasa, kesinlikle burda yazar olacağından haberim olmaycacak şahane insan. aynı mekanda olduğumuzu bilince güven duydum birden.
  • ekşi sözlükte ilk günümün ilk sözcüğüdür...manalıdır...
  • kendi isteği ile uçan ya da uçurulan yazardır. sanırım ek$ibitionda paylaştığı son fotoğraftan olsa gerek, daha altına olumlu bir yorum yazacakken hem de. umarım yanlış biliyorumdur.

bahsi geçen fotoğraf düzeltmesi: varoş bir ev, bir kaç genç, fotoğrafı çekenin dibinde damacanadan kesilmiş bir kova ama her hangi bir madde gözükmüyor. odanın ortasında da sanırım sol gözü kör olan bir pitbull.
  • kendisiyle tanışmamız, bition'da atışmamıza dayanır. ben küfrettim o küfretti seni evinden aldırırımlar la falan devam ettik. ardından çocukluğuma verdi, biraz kendini anlattı.
    ercüment çözer'e benzettim ben anlattıkları sebebiyle...

gelgelelim; daha sonra gelişen diyaloğumuzda sürekli danışabileceğim, kral bir adam olduğunu öğrendim. bir ara içeceğiz de ne zaman...
  • kayıplara karışmış yazar. nerdesin sen sahi ? çabuk dön bışın sensiz pek keyifsiz.
  • bana sağlam övgü dolu bi nickaltı girmedikçe bütün övgülerimi geri aldığım yazar. beni yücelt en kısa zamanda.. işler kesat amk.
  • tanırım iyi çocuktur.
hesabın var mı? giriş yap