şükela:  tümü | bugün
  • yatırılan bitcoin karşılığında hash satarak bu hashleri bitcoin kazmada değerlendirebileceğiniz cloud mining sitesi.

sistemlerini ingiltere’ye göre ayarlamışlar ve her gün tsi ile 17:31’de yatırımın %1’ini sisteme aktarmaktadırlar. fakat tahminim sistemleri rusya’da kurulu. sistemteki btc 140bin satoshi oldugunda sistemden çekmenize müsaade etmektedir. yüksek meblağ yatırımlarda 140bin satoshiye ulaşmanız daha kısa sürmektedir. hergün %1’ini aldığınız yatırımınızı 100 gün sonra çıkarmaktasınız. sonraki günlerde de kâra geçmektesiniz.

sistemin scam olduğunu düşünenler için canlı kamera görüntüsü ile bilgisayarların oldu odayı 7/24 yayınlayarak güven yaratmaktadırlar. kamerayı açıp soldaki tabelada tarihin değiştiği, bozulan sunucuların onarımının yapıldığı görülebilir.

entry girildiğinde 25th sistemleri olduğunu yaklaşık %30unun dolduğunu ve tamamı dolduğunda sisteme hash alımının mümkün olmadığını belirterek sonsuz bir altyapıları olmadığını göstermiş bu şekilde profesyonel yaklaşım sağlamışlardır.

en önemli konu kayıt esnasında güvenlik için bir pin kodu vermekteler. bunu kaybetmemeniz gerekmetedir. bu kod ile btc çekimi yapabilmektesiniz. ben bu kodu almamıştım ve adamların bu şekilde unutulan pinlerle dolandırdığını düşünüyordum. fakat teknik desteğe durumu belirten bir mesaj gönderdikten 2 dakika sonra yeni pin kodunu mail adresime göndererek sisteme karşı güvenimi artırmıştır.

boşta bekleyen bitcoinlerin değerlendirilmesi için güzel bir sistem olduğunu düşünüyorum. eğer bu entry nin faydalı olduğunu düşünüyorsanız size hiçbir şey kaybettirmeyecek fakat bana az da olsa kazandıracak referans linkim ile üye olursanız sevinirim.

http://vozex.io/?ref=erth6v

edit: imla hataları