*

şükela:  tümü | bugün
 • eğer ki ismini yanlış yazmadıysam bu şekilde evet. basit bir arayüzü var kendisinin.

  ekran görüntüsü boyut oranı(aspect ratio) ve renk formatı (pal, ntsc ve auto) dışında bir ayara müdahale edemiyorsunuz. birden fazla dosyayı arka arkaya dvd'ye dönüştürüyor, hatta ac3 divxleri ac3 olarak hazırlıyor, ancak iki cdlik o ayrık divxleri, veya ratsgele seçilmiş dosyaları birleştirerek yapamıyor, onları farklı bir programla hazırlamanız/birleştirmeniz gerekiyor.

  kendisini edinmek için gerekli link http://www.hardwarelife.com/ sitesinin download kısmında vardı ama acelem olduğu için araştırıp buraya aktaramıyorum.

  basit ama efektif bir program. yalnız dönüştürme esnasında 60fps üstünü göremedim, muhtemelen işlemcimden kaynaklanıyor diyip fazla uğraşmadım, umarım yazılımdan kaynaklanan bir kısıtlama değildir. zira daha önce 240fps ile dönüşüm yapmışlığım da vardı. neyse, hayırlı uğurlu olsun..

  neyse hadi bu ciğeri yine it yesin... alın bu da download adresi:
  http://www.free-codecs.com/divxtodvd_download.htm
 • http://www.vso-software.fr/ adresinden ulaşılabilen convertxtodvd olarak bilinmeye başlanan program.
 • videolari iki tikla listesine ekleyip bi tikla dvdye sorunsuz sekilde donusturen faydali program.
  (bkz: olmasi gerektigi gibi olan programlar)
 • kullandığınızda artık dvd oynatıcınızın markasının, dandiklik derecesinin hiçbir ehemmiyetinin kalmadığı şahane program.. herevelazımgillerden..
 • bunu buraya yazmak farz oldu. yeni adıyla convertxtodvd olarak bulabileceğiniz bu program yaklaşık 4 gündür süren "allahım olmuyor olmuyor olmuyorrrr!!" başlıklı kasetten pc'ye atılan görüntüyü dvd video yapma sorunumu yaklaşık olarak 3-4 tıkla bitirdi. ha o ekstra tıkların olayı da benim ölesiye bezmiş olmam ve menüyü falan iptal etmem. ekstra menü seçenekleri var çünkü.

  gördüğüm üzere dünyadaki en basit dvd video yapma programı. bir kere ayarladıktan sonra gelsin.... 10 mu 100 mü otomatik dönüştürüyor, nero gibi "abi ben 2gb üstü dosyalarla iş yapmıyorum" ayarı çekmiyor, 10 gb'lık dosyayı haşırt diye convert edip basıp elime verdi.

  10 10 10 10.. gidip istediğin oyuncağı seçebilirsin gülüm.