şükela:  tümü | bugün
  • vestel firmasının güzel hizmeti,
    hem internetten hem de ankara balgat fiziki magazadan son 5 yılda 5-6 ürünlerini aldım.
    yeni bir ihtiyaç var internet mağazasına girdim,
    herşey tükenmiş, ürün çeşidi hiç kalmamış,
    buzdolabında 7 ürün var 4 tanesi tükenmiş sadece 3 çeşit var,

bırak buzdolabını, sayfalarca ocak/aspiratör baktıgımız günler geride kalmış,
    yeni deyimle, internet mağazasını salmış bunlar,
    evet internetten satış yapamayanların sonu belli,
    sorsan ortamlarda teknoloji firması, venüs vs.vs.
  • hiç kurumsal olmayan site
  • geçen gün çamaşır makinem bozuldu, hatta biri merkür retrosu dedi ama benimki bildiğin çanakkale savaşı'ndan sonra falan piysaya girmiş.
    beş kilo hacimle ne battaniyeler, ne tepikle kapatilip çamaşırlar yikadi ama emekli oldu.
    neyse başladım araştırmaya, kesinlike şu marka alırım takıntım yok zaten fiyatları gördükten sonra öyle bir takıntı da kalmıyor.
    ya makinesin sen beş bin tl olmak nedir hepi topu üç tane program içinde tur atiyoruz.
    yakin bir dostumum var kaç sene önce kiraya üstelik ogrencilere verdiği evinin beyaz eşyasını buradan almıştı ki yıllardır kullanılıyor.
    neyse fiyatlari görünce ve bir çok iyi marka hakkında bile sayfalarca şikayet okuyunca bir daha anladım ki beyaz eşya şans meselesi.
    lakin biraz yüksek yerdeki bağlantılarimi kullandim direkt işin kalbinden olan kişiye sordurdum bu markayi.
    sekiz kg olanını hiç düşünmesin alsin demis.
    valla fiyatı 1400 tl, gayet de makul, beş sene idare etsin sonra kim öle kim kala.
    zaten cidden yıkama süreleri yüzünden üç programdan fazla programını kullanmaya gerek yok.
    diğer makine ile tek fark kendisine markadan da dolayı sir muamelesi yapıyoruz.