• vücuduna orospu çocuğu yazılmasını istediğim şahıs.
  • içimden dışımdan dolu dolu yüce allah en kısa sürede belanızı versin dedim. bu nasıl bir vahşet aklım almıyor arkadaş. içinizde bir gram sevgi, bir gram merhamet yok mu. sizi hiç mi sevmediler... yok olup gidin şu dünyadan.
  • ekşi sözlükte her zaman küfüre karşı çıkmışımdır ve küfürlü entry girmemişimdir. hayvanlara yapılan bu tür işkencelere ise dişimi sıkarak kendimi her zaman zor tutmuşumdur. herkesten özür diliyorum fakat adım gibi eminim ki o zavallı köpek çok yakın akrabaları ile ilişkiye geçse böyle tepki vermezler, aksine hoşlarına giderdi.

hayvanlara yapılan bu işkencelerin artık kanunen ciddi cezalarının olması gerekiyor. hayvana bunu yapan bir insan müsveddesinin insanlara neler yapabileceğini bir düşünün bakalım.

edit: etmiş olduğum küfür beni bile rahatsız ettiği için editledim. bu haysiyetsizler için terbiye bozmaya değmez.
  • orospu çocukları
  • inanamiyorum ne hale gelmişiz.. ulan orospu cocugu senden daha fazla insan olan gunahsiz köpege nasil kiyiyorsun anlamiyorum böyle insanlarin sikini kesip denize atmak bile yetmez aynisini alnina it yazip tum dislerini sökup ölduresiye dövmek bile az kalir
  • bu ve benzer hayvanlara şiddet içeren olayların büyük oranda sakarya'dan çıkması tesadüf müdür
  • köpüşün barınaktaki son hali.

haçiko denilen ömür gedik'in dernek şeysi sayesinde barınakta olan köpüştür. barınağın hekiminin sözleşmesi bittiği için muhtemelen torpille işe giren iki çömez hekim ve köpeklerin akibetini asla öğrenemediğiniz bir müdüre sahip olan bu yerde kalmıştır. hiç bir dernek köpüşü alamıyor. avukatlar da bir şey yapamadı.
    neymiş efendim köpüşün iki dozluk ilacı varmış ta ilacı bitince haciko fakülteye götürecekmiş bla bla. halen ego ve prim peşindeler.

sakarya ile çok başlık ve ilan açan biri olarak söylüyorum ki o şehir lanetli. hayvanseverden çok lanet ruhlu insanlar var. özellikle kimse barınaklara güzel demesin. bu çocuğun olduğu barınak zaten mimli. oraya giren hiç bir köpüşün akibeti belli değil. valiliğe baskı yapıp barınak müdürü hakkında işlem yapılmaısnı sağlamak gerekli.
  • bir köpek sahibi olarak içimi parçalamıştır.
  • gene üzüldük...bu insanlık nereye gidiyor bilmiyorum artık???
  • yapanın alnına ben bir orospu çocuğyum anası sikişmiş babası izlemiş bir piçim yazıp sokağa salınması gerekir
hesabın var mı? giriş yap