• para kazanmaya benzer. paranın tadını alınca bırakan azdır. yoksa dünyaca ünlü, zengin bir o kadar da cimri şirketler ortaya çıkmazdı.

parayı bırakmak için 2 sebep olmalı;

1) sağlık sorunları yüzünden çalışamamak
    2) çalıştığın işinden zevk almadığından emekli olma isteği ya da kaçma isteği.

bir de 3 var ki o da zaten zengin olmak. lidya kralı karun isen çalışmayabilirsin.

şimdi salonlara dağılabiliriz. çünkü karun gibi olmak için ya dünyada tek olan bir cevher bulmanız lazım ya da deli olmanız. işte ilginç diyenlerin hepsi deli. çünkü para sadece bankaya yaptığınız yatırım iken, vücut, yegane varlığınız olan bedeninize yaptığınız yatırımdır.

ilginç..
  • vücut geliştirme ve dövme durdurulabilen sevdalar değilmiş. ben bilmem, yapanların yalancısıyım.
  • bende bunlardan biriyim 4 yıldır yapıyorum 20 kg aldım aslında pek memnun değilim bırakacağım diyorum olmuyor eskiden koşmayı çok severdim koşmak istemiyorum durmadan kaldır indir vücudumun ağrıması hoşuma gidiyor falan filan işte neticede bırakamıyorum sanırım azaltarak bırakmak lazım sigara misali
  • vücut geliştirmenin nankör bir tarafı vardır. bıraktığın anda vücut eski haline yavaş da olsa dönmeye başlar.

kişi bunu bildiğinden ya da hissettiğinden artık geri dönüşü olmayan bir yola doğru girmiştir. o, vücudunun esiri olur ama yine de mutludur çünkü esareti yalnız kendinedir.
hesabın var mı? giriş yap