şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
7614 entry daha
  • saatlerce çalışmanıza gerek olmayan spor

günde adam gibi 3-4 dakika çalıştığınızda iyi bir sonuç alabilirsiniz.
  • antrenman süresinin 15 dakikayı geçmemesi gereken spor. yoksa kaslarınız yanar. katabolizma protein kortizol falan filan sağlam basıcan bla bla.
  • şu sporu yapıp normal olabilen bir insan görmedim gerçekten. çoğusunda ya bir kırıklık var ya da "hob kardeşim, ağam, hacı" gibi hitaplarla karşılaşıyorsunuz, yaptıkları muhabbetler daima aynıdır. "ağa geçen bir hatun vardı off ateş, ya da geçen benç'de 140 bastım görmen lazımdı." her neyse vücudu geliştirirken kafayı geliştirmeyi de unutmayın. bol şanslar.
  • öyle bir spor ki bu herkesi konuşturuyor. yapabileni ayrı geveze yapamayanı ondan da geveze.
  • 3-4 dakika mı? o tempoya kalp mi dayanır max 1 dakika. fazlası zarar.
  • sene 2022 olmuş, insanların hala vücut geliştirirken kafayı geliştirmeyi unutmayın dediği spor.

sadece vücut geliştirme değil, herhangi bir spordu düzenli yapan herkes götünü büyütüp yatan insanlardan çok daha kaliteli insandır benim gözümde. disiplini, beslenmeyi, insan vücudunu, kendine özenli bakmayı öğrenmiştir artık.

ya siz de adam gibi kendinize ve vücudunuza özen göstermeyi öğrenin ya da özgüvenliğinizi aşın artık.
  • konuşan profil fotoğraflarından gına gelen başlık.

t:bu öyle bir uğraştır ki günde 10 dakikayla (büyük kasların sadece üç tekrarla çalışılması sonucu) muazzam bir kuvvet artışı yakalanabilir.
    bunu ben tecrübeme dayanarak yazmıyorum. bunu çoğunuzun da ınstagram'dan takip ettiği kaan aktüre paylaştı. bu konuda makale var.

sözlükte iki yeni tip baş gösterdi.
    biri 150+ takipçili "bu da benim amım hüsnü" şeklinde girileri olan kadın profil fotoğrafları.
    biri de kafası olmayan güya maskülen alfa oğlu alfa (bazısı sigma) errrkek gibi erkek profil fotoğrafları.

çok yazık oldu...
  • sporculara kötü haber

--- spoiler ---

süt, kırmızı et ve çaydan sonra yumurtaya da zam
    yumurta'nın son bir yılda fiyatı yüzde 100 üzerinde artış gösterdi. mayıs ayında ramazan ayının bitişiyle kırmızı et ve süte gelen zammın ardından yumurta fiyatları da arttı
    --- spoiler ---
    haber link

hesabın var mı? giriş yap