şükela:  tümü | bugün
3632 entry daha
  • olum bırakın lan birbirinizi ezmeyi. 170 boyunda spor yapan insanları aşağılıyorsunuz, cep herkülü diyorsunuz ayıp amına koyim. insan lan o da. senin kankan, en yakın arkadaşın belkide kardeşin 170 boyunda olan. bu insanlarda hayata tutunmaya çalışıyor, bir şeyler yapmak istiyor, bu insanlarda ilgi istiyor. mesela ben 174 boyunda olmama rağmen sözlükteki bütün erkeklerden 20 kat yakışıklıyımdır, türkiye'de de benden yakışıklı çok nadir insan vardır ama bazı 165-170 boyundaki arkadaşlarıma üzülüyorum. adam spora gidip bir şeylere benzemek istiyor ama adamın biri çıkıp "sen çalışsan ne olur lan mına kodumun cücesi" diyor. ben mesela çok yakışıklı olmama rağmen senin gibi uzun boylu ama orta doğulu, avrupaya gitse insanların terörist gözüyle bakacağı erkekleri aşağılamıyorum. yapmayın bunları bu kısa boylu insanlara. adam sabah üşenmeden kahvaltısını yapıyor, akşam spora gidip götünü yırtarak spor yapıyor, kan ter içinde kalıyor bir tane orta doğulu insanda gelip cep herkülü diyor. o adamın yaşayacağı hayal kırıklığını hiç düşünmüyor musun? insanları üzmeyi ne kadar çok seviyorsunuz.