3142 entry daha
  • bu işe 3 ay, 5 ay önce başlayanlar iki dakika yorum yapmasa daha güzel bir yer olacak vücut geliştirme sayfası. sayfaların %90'ı bilgi sıçmığı. iki dakika susun bilmiyorsanız da insanlar spesifik bilgileri, detayları görsün.

kefir, elma sirkesi ve lor yemeyenin adelesi büyümez. alınabilecek en iyi probiyotik kaynakları bunlardır. vücuduna 120 gram protein alman önemli değil, ne kadarını emdirebildiğin önemlidir.

protein kaynağı diye peptit bağı zayıflatılmış proteine alıştırırsan vücudunu (protein tozları), vücut balık, et ve tavuktaki proteini parçalamaktan vazgeçer. protein tozu kullanan kişilerdeki yağlanmanın sebebi budur.

depresyonda isen boşuna çabalama. kas yıkımın had safhada olur. bu spor tasasız insan işidir.

antibiyotik kullanılan hafta bağırsakta probiyotik kalmayacağı için ağırlık çalışma, kastan yersin.
  • depresyondaysan başlamayın diye boş tavsiyelerde bulunanların cirit attığı başlık. asıl depresyondaysanız kesinlikle başlamanız tavsiye edilir. hayatımın en kötü dönemini geçirirken 2 ay önce başladım bu spora, acıtasyonu sevmem ama bayağı zor dönemdeyim ve spora başladığından beri hem 2 saatlik antreman esnasında zihnim tertemiz, hem de vücudum toparladığı için kendimi daha iyi hissediyorum. bu arada yapmayın derkenki amacı gelişemezsiniz ve kas yıkımı olursa ise bile kaile almayınız efendim. omuzlarım 15 cm, göğüs 10 cm, kollar 5'er cm gelişti abi. belim inceldi üstüne 5 gram kilo almadım. hepimiz arnold olmaya çalışmıyoruz. ağa tasalı adamda olmasa bende olmazdı cm değişme. özellikle depresyondaysanız, derdiniz tasanız varsa ve kafanızın içinde içinden çıkmadığını durumlar varsa başlayın. arnold olmasanız da mutlu olursunuz.

not: 2 aydır uğraşıyorum ve yazıyorum. keşke spor yaptıkça beyinden yiyen tipler yazmasa. vücut geliştirme sporunu kendi bulmuş ahkam kesiyor. bir üst modeli de bench press'te 100 kilo basmayan bu iş hakkında konuşmasıncılar.

edit: bir yere kadar alıyormuş abi depresyonu, aylar sonra beklediğin telefon tam aksine seni aşşağılar gibi spor yaparken gelince spordan da soğuyon. siz siz olun depresyona girmeyin abi herşeyi bok ediyor.
5351 entry daha
hesabın var mı? giriş yap