şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
6684 entry daha
  • özledim.
  • zihnini kullanamayan zenginlerin amelelik yerine yaptığı "spor"
  • amelelerinde yaptığı spordur. çok tanıdık geldi ama eridik lan amk.
  • çok özledim. özlediğim için de gittim iki tane 4 kiloluk dumbell bulup, yapabilecek en faydalı idmanı yaptım dün. çok da verim aldım. yapmak isteyince yapıyorsun. bu da bizim bağımlılığımız işte. insan yapamayınca gerçekten çok pişman hissediyor.
  • aptallık değildir. daha fit, canlı ve zinde görünmenin neresi aptallık?

siz gidin bir karış sakal ve balkon göbekle gezmeye devam edin biz iyiyiz böyle...
  • yukarıda herkes yazmış özlüyoruz vs.

internetten dambıl seti+bench sehpası yoksa onun yerine kullanmak için büyük foam roller'lardan alıp youtube'dan evde yapılabilecek hareketleri izleyerek spor salonunda yaptığınız antrenmanın büyük kısmını evde halledebilirsiniz.
  • evde spor salonunda yaptığınız antrenmanı yapmanız imkansız. ha gidip 1 saat orada yarı çalışıp yarı lak lak edip çıkan bir tipseniz yaparsınız da evde 145 kg squat, 120 kg bench press, 170 kg deadlift vs. nasıl yapılabilir yani amına koyim.
  • 65 kg dumbell ve halter seti aldım.evde çoğu bölgeyi tatmin edecek şekilde push pull leg idman sistemiyle devam ediyorum ama barfiks demiri olmadığı için sırta sadece barbell row ve dumbell row yetmiyor.
  • özlem çeken lifterlar olarak , birbirimize destek ve moral - motivasyon amaçlı bir powerbuilding telegram grubu kurduk.

* powerlifting yapıyor veya kuvvet idmanlarından hoşlanıyorsanız.

* sizde bir progressive overload tutkunuysanız ..

* sabah akşam pump kovalayan bro split sevdalısı bir bro değilseniz !

* en az " birkaç yıldır " bilinçi bir şekilde ağırlık kaldırıyorsanız .. ( yeni başlayanlar için zaten farklı bir grup vardı yönlendirebilirim.)

yeşillendiriniz ..!

edit: bu mesaj kendini kısa bir süre sonra imha edecektir.
22 entry daha