şükela:  tümü | bugün
  • allah düşmanımın başına vermesin dediğim türden patron. aman yarabbi. ben bu kadar sorunlu herifler görmedim. böyle iki kişiye denk geldim iş yaşamımda. biri firma sahibinin oğlu ve patrondu. diğeri ise müdürdü. ikisi de sinir küpü gibiydi. biri orta düzeyde gelişmiş, diğeri ise gelişmeye çalışan bir tip.

    karşısındaki kişinin insan olduğunu unutup otomasyon makinesi sanan birer hayvan olmak için çok mu çaba harcamak lazım anlamadımki.
  • bizim patrondur. kendisi saat 10:00' da fabrikadan çıkıp 15:00' da tekrar geri geliyor. 6 saatlik gibi bir dilimde spor yaptığını düşünmüyorum. kaldı ki 6 saat spor yapan biri gibi de durmuyor. patron gibi de durmuyor. aslında biz yokuz. evet ne diyoduk ? ben saat 18:00' da mesaimi bitirip eve yaldır yaldır koşturup, 19:00'da giriş yapıp, homini homini yemek yiyip 20:30' da spora başlayıp 21:30' da bitirip, duşum vs derken 23:00' da yatağa kafamı anca koyuyorum. adam sabahın 10:00' nda gidip 6 saat yok oluyor. çalışan kısım olarak ne kadar boktan bi hayat yaşıyoruz aslında be...
  • adam spora başlayalı 3 ay olmuş havalarından da geçilmiyor,sanki dünyayı kurtarıyor pzevenk.