şükela:  tümü | bugün
 • bu sporla uğraşanların büyük çoğunluğunda olduğuna inandığım ve hastalığım nedeni ile vitamin ile supplement aldığım web sitesinin promosyon olarak gönderdiği flex adlı dergi ile bir kere daha kendimce doğruladığım bağ.

  hayır, baştan uyaran olsaydı derginin kadınlar için olan versiyonunu seçerdim sipariş verirken en azından iki kadın poposu ve memesi görürdük arkadaş.

  dergiye, herifin tekini domaltıp zoomlayarak çektikleri fotoğrafı bile koymuşlar. (kesin çıkar bir tipini siktiğim "o domalma değil falanca kas grubunu çalıştırıyor, bacaklara bakacaksın" diye.) derginin içerisindeki yazıları çıkarsalar gayleri hedef alan güzel bir erotik dergi sahibi olursunuz, hayırlı olsun.

  belki daha düzgün dergiler de mevcuttur. ancak bu örneğe bakınca, bu tarz dergilere para verenlerin resimlerden aşka gelip, dergiyi kıvırıp kıçlarına soktuğunu düşünmeye başladım.*

  diğer kanıtlar için spor salonlarının durumuna bakmak yeterli;

  seneler önce suadiye xspace'e yazılmıştım daha bismillah ilk gün karşılaştığım bir tip tanımam etmem, pazularını ölçmemi rica etmişti. ben senin ter içinde kalmış vücudun ile muhatap olmak zorunda mıyım çük kırığı?

  nazik bir şekilde kendisine bak şurdan siktir git dediğimde önce ayna karşısında bir süre orasına burasına bakıp poz kesmiş daha sonra da bir başkasından aynı istekte bulunmuş ve bingo kendi gibi gorilgillerden diğer arkadaş bu ölçme işini yapmış ve birbirlerinin kasları için övgü dolu 10 dakikalık sohbet ve bol bol vücut teması sonrası köşelerine dağılmışlardı.

  adam aklınca hava yapacak da kardeşim siktir git bunu karşı cinse yap bari. ha karşı cins de yemiyor artık bunu, çünkü "boyuna eksikliğini enine genişleyerek kapamak isteyen bir zavallı" veya "aç karnını doyurmaya parası olmayıp da kadınları elde etmek için son çare olarak bu spora yönelen ezik" olduğunuz farkında birçok kadın.

  bu sporu gerçekten spor için ve kendi öz saygıları için yapanları da kurunun yanında telef ediyorsunuz. gidin insan gibi sporunuzu yapın başkalarına rahatsızlık vermeyin.

  haliniz direkt dışardan şu şekilde gözüküyor: adonis ismail

  aynı yerin soyunma odaları desen resmen taşak sergisiydi. ama bu sergi farklı konsept, ahırda geçiyor çünkü ortam ahır kokusu üzerine kurgulanmış. taşaklarını ve apış arasını kurutma makinesiyle kurutan mı ararsın, yoksa anasının rahminden yeni çıkmış evladına bakan baba hayranlığında ayna karşısında kıçını izleyeni mi ararsın hepsi var.

  (bkz: apış arasını saç kurutma makinesiyle kurutan insan)
  (bkz: taşakları saç kurutma makinesi ile kurutmak)
  (bkz: spor salonlarında uzak durulması gereken tipler)

  bahsi geçen yer de hani kapısına ferrari'niz ile gittiğiniz, mercedes ile giderseniz valenin aşağılar şekilde "bu da araba mı be" bakışına maruz kaldığınız bir yer. fikirtepe, zeytinburnu, gaziosmanpaşa ve benzeri alt sosyokültürel grubun bulunduğu yerleşkelerin spor salonlarını tahmin bile edemiyorum.

  hayır çıkın açık açık erkek poposu görmek hoşuma gidiyor, spor adı altında başka erkekleri ellemek istiyorum, taşak görmek için ölüyorum, taşak kokusu olmadan yaşayamıyorum deyin biz de cinsel tercihe saygı diyip susalım.

  sözlük'te onlarca başlık altında homofobikliğin ve cinsiyetçilik'in dibine vurup da sonra spor salonlarında erkek poposu kestiğinizi cümle alem biliyor. dürüst olun biraz. en azından sizin gibi saklamayıp eşcinselliğini açık açık yaşama cesareti gösterenlerin cinsel kimliklerine saygılı olun. kendi ibneliğinizi gizlemek için ona buna ibne deyip de salonlarda yaptıklarınızı biliyoruz.

  lisedeyken çükünün boyu yada koltuk altı kılları ile gurur duyup tuvalet köşelerinde birbirine çükünü, kıllarını gururla gösteren tipler de sizlersiniz biliyoruz.

  (ara: *penis *boy)
  (ara: *penis *cm)

  (bkz: iğrençsiniz ibneler)

  not: eşcinsellerle derdim yok ama delikanlı geçinip homofobinin, cinsiyetçiliğin dibine vuran kripto eşcinsellerle derdim var. her şeyden önce samimi değiller.
 • şu fotoğrafa herifin tekini domaltıp zoomlayarak çektikleri fotoğrafı bile koymuşlar diye bakan adam bastırılmış eşcinsel falan değil aleni ibnedir.
 • diye konuştu cılız adam...
 • (bkz: lan ne alakası var)
  bir kere o vücudun tek alıcısı erkekler degil ablam. tamam gayler olarak spor salonu ve erkek dergileri bizim icin görsel şölen ama bu yolun tek yolcusu gayler degil iste. kaldı ki gym freak olan ama dünyadaki en güzel şeyin vajina olduğunu sanan - ay götüm hahaha- pek cok heteroseksüel brolar da mevcut. her sey de gizli eşcinsellik olsa ohoo, hepiniz gizli gaysiniz o zaman haberin olsun.
 • vücut geliştirmenin neden aynı zamanda her sporun temelinde olması gereken bir eylem olduğunu anlayamadık biz bir türlü?

  katılıyorum, toplum olarak kafayı bir şeye taktık mı tam takıyoruz, o işin afedersiniz bokunu çıkarmadan bırakmıyoruz. fakat bana kalırsa biraz gözlem yapmak lazım. her ortamda, yazılanlar gibi, yaptığı ufacık tefecik şeylere hayran hayran takılıp kalan veya bulunduğu ortamın gereklerini yerine getirmekten aciz, sığ insanlar var. bu insanlardan spor salonlarında da var, neden sırf buralarda yapılan iş daha bedensel bir iş diye hemen her vücudunu geliştirene, bunun üstüne konuşana eşcinsel yaftası vuruluyor?

  kesinlikle eşcinsellerle bir sorunum yok, kötü bir şey olduğundan söylemiyorum, olur da buraya yolları düşerse lütfen bunu okuyup bana kızmasınlar ama bazen gerçekten çok saçmalanıyor birtakım başlıklarda.

  madem vücut geliştirmeyle eşcinsellik arasında bağ var, o zaman çok bayıldığınız aktörler için de "fiziği çok güzel arkadaş" demeyin lütfen. ya da sırf kendini iki kadına beğendirecek diye bu işle uğraşan vizyonsuzları, bunu iş edinmiş profesyonelleri, gittikleri hiçbir yerde toplum içinde olduğunu fark etmedikleri gibi spor salonlarında da bundan bihaber olan görgüsüzleri sözlerimin dışında tutarak, kalan tüm insanların bu işi daha düzenli, daha sağlıklı ve daha mutlu bir hayat yaşamak için yaptığını unutmayın.

  edit: bu entry kesinlikle başlık sahibine veya eşcinsellere karşı bir eleştiri değildir. bunu yazmamdaki amaç sadece bu sporu amacı dışında yapanların toplum içinde bu sporla uğraşanlara ne kadar zarar verdiklerini göstermek ve bu tutumlarını eleştirmektir.
 • salon'lara gelen çok fazla eşcinsel var ve bu sektör tabikide eşcinsellere de hizmet ediyor. ben geçen ay çalışırken ciddi anlam da 1-2 kişi den rahatsız oldum ortam aynalı. bakışlar, süzmeler dikkatimi çekti şimdi bu başlığı görünce şaşırdım açıkcası.

  asker de bir gay devrem vardı burası resmen cennet derdi.
 • oğlum bak yapmayın. neye heves etsek altından bir ibnelik çıkarıyorsunuz. gelin, hal dilince topluca "biz hepimiz ibneyiz, ve bunu açıklayacak bahaneler arıyoruz" deyin
  bilelim.
 • erkek kezbanı tespiti.

  ‘şeftalü gibün götümü sikeceyler.’
 • vücut yapıp karı kız tav tavlamak isteyen erkekleri bug'a sokmuş bağdır.
 • ne kuyruk acısı varmış sizde yahu? şaşıp kaldım yemin ediyorum.

  ne kadar kıskanıyorsunuz sağlıklı yaşayan, alkolden ve sigaradan uzak duran, sağlıklı beslenen, yunan heykeli gibi vücut yapan ve kızlardan çıkma teklifi alan erkekleri?

  pazardan tişört alsa taş gibi oturur üzerine. manita ile sevişse aklını alır partnerinin.

  siz alışmışınız sabah nutella, öğlen pizza, akşam bira üçgenine. amk göt göbek spor taraftarları sizi. 30 yaşına gelmiş bi baltaya sap olamamış zavallılar sürüsü.