şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sevişmenin olmazsa olmazı olan eylemdir vulva yalamak, oral seks yapmak. püf noktalarını bilirseniz karşılıklı mutluluk kaçınılmaz olur. eğer ki bir vulvayı yalamaya niyet ettiyseniz, aşağıda noktalarınıza püf olacak bilgiler bulabilirsiniz.
    1- ön sevişmesiz yola çıkmayın. ön sevişme ne kadar ateşli olursa, oral seks ya da yalama diyarınız o kadar hazır halde sizi bekleyecektir.
    2- diyara doğru yol alırken meme uçlarını emmeyi, ufaktan ısırmayı, göbek deliğini öpüp, koklamayı ihmal etmeyin.
    3- diyarın giriş kapısı kasıklardır. oralarda diliniz ve dudağınızla şöyle güzel bir dolanın. kordonda yürüyüşe çıktığınızı hayal edin; sahil, deniz, güzellik.
    4- vulvayı bir bütün olarak öpün.
    5- klitorisle öpüşün, ona dilinizin nazik ve küçük darbeleriyle dokunun, sevin onu. önce yavaş yavaş dokunun, sonra hızlanın, sonra tekrar yavaşlayın. burada yalama süresi önemli; on, on beş dakika iyidir. fazlası olur, azı olmasın.
    6- vajina dudaklarını dudaklarınızla birleştirip dudak dudağa öpüşür gibi öpüşün; bir, iki defa french kiss yapma hakkınız var; çok değil ama, abartmayın.
    7- diyardan ayrılma zamanınız geldiğinde lütfen geliş yolunu takip edin; vulvanın en alt kısmından başlayarak en üst kısma kadar dilinizin en uzun haliyle üç, beş defa yalayın; temizler gibi yalayın ama. klitorisle tekrar görüşmek dileğiyle vedalaşın. kasıklara hafif dil ve dudak darbelerini unutmayın. sonra göbek deliğindeki o öpüşünüzü tekrar edin. yukarı doğru çıkıp meme uçlarına kısa bir dokunuş ve boynun her iki tarafından birer öpücükle penetrasyon aşamasına geçebilirsiniz ya da geçmezsiniz; karar çiftlerin.
    8- en önemlisini sona sakladım; dişlerinizin olmadığını ispat edin.

yalamalarınız güzel, mutluluğunuz daim olsun.
  • (bkz: astarojna kak mojna'dan aldığım tadı başka kimseden almam)
  • vulva nedir ya? klitorisin yerini 30 yaşımdayken öğrendim. düz adam sami’yim lan ben. kafa karıştırmayın artık. yeter yani.
    oral seks severlerin ilgisini çekecek ip uçlarıdır.