şükela:  tümü | bugün
  • ne oldu foton gitti demek istediğim yazar.
  • sözlükteki pkk sempatizanlarının yan hesaplarından biri.
  • herkes insan sarrafı amk.. çoçuk bi görüşünü paylaştı beğenirsin beğenmezsin söylersin. yeter artık biraz sizin sürü psikolojiniz ile hareket etmeyen veya farklı düşünen birini ötekileştirmeye..
  • zamanın terörist sevicisi..

bugünün galatasaray düşmanı...

ilgili entry
  • ilgili entry

türk düşmanı, özgüvensiz, çirkin, insan içine bile çıkmaya utanan, ailecek soysuz ve aslında içten içe kendi soysuzluğundan dahi nefret eden ve kişilik bozukluğu yaşayan pkk sempatizanı yazar.
  • kürt faşisti gibidir ama öyledir diyemeyiz. aşiretçilik falan oynarken sıkılmıştır ve yazar olmuştur.

pkk sempatizanıdır.

aşırı duygusaldır.

kirvenin kölesidir.

yazdıklarının arkasında mertçe dursaydın saygı duyardım. kaçıp gitmişsin. grilikler içindeki dört duvarına geri dön.

ayrıca kirvenin senin yerine yazdığını itiraf ettiğin o belgenin iptali için fransız göçmen ofisine dilekçe yazardım ama canım sıkkın.
  • kürt ırkçısı ironik yazar.

kürtlerin kan davası gibi sikko bir kültürü yüzünden hayatı karardığı halde türkler için; “vandal göçebe, genetiği bozuk” gibi ithamlarda bulunan şahıs.

şunları demeden önce bir dönüp mensubu olduğun güruha bir baksaydın be canım. niye türkiye’ye dönemiyorum diye soramadın mı kendine.
    çok kadim!! bir güruhun mensubusun gerçekten.
    akıl fikir.
  • utanç verici şeyler yazarak troll olduğunu sanan bir ergen.

yazık, anası babası var bunun bir de...
  • başıma bıraktığı başlığının entrysini eklediğim yazardır.
    (bkz: #79071648)