şükela:  tümü | bugün
  • volkswagen beetleın model adı. bi de sonunda s olanı vardır. arkada, kaputun üstünde çaprazlamasına yazar bu.
  • tosbaların en taşaklı modeli. bir volkswagen klasiği. içine 4 alman bagaja 2 ingiliz, küllüğe ise 100000 yahudi sığan araç.

edit: fıkranın gelişi . . .
  • son model otomobili olup da illa da bu arabayı isteyenler mevcut ben gördüm şok oldum
  • alınıp kardeş, bacı, ağabey yapılası otomobil.zira alabiliyor ama satamıyor alanlar bu aracı vw araçların 2.elde prim yapmayan tek otomobilidir.ayrıca taklacı güvercin kadar yol tutuşu vardır bu arabanın. 120 den sonra olduğu yerde takla atabiliyor şirin şey.
  • 74 model 1303 l modelinde 1600cc. motor ve 4 ileri sanziman bulunan otomobil. muhtesem sirin bir sesi vardir. standart çift egzozuyla daha o yillardan modifiye sektorunun ufkunu genisletmistir.
  • volkswagen'in ülkemizde vosvov olarak tabir edilen(käfer) modellerinden biri. bu modelin bir türevi olan1303s modeli, 1600 cm3 silindir hacmine sahip olup net ağırlığı 900 kg'dır. yine bu modeller, 1600 motor olması ve artık en gencinin 30 yaşını aşmış olması münasebetiyle geceleri ateşler içinde uyanarak ağzını dayayıp musluğa su içer gibi yakıt tüketmektedir. tabi performans olarak farkını hissettirir o ayrı.
  • tam bakımlı bir mekanik-motor donanıma sahipse otobanda 175 km/saat hıza çıkabilen bir tosbiştir kendisi. bizzat denedim, gördüm, sevimliliğin altında yatan güçten ürktüm. bu hızda 5 dakikadan sonra sonra nasıl bir hararet yapabilecegi de ayrı bi soru işaretidir. en güzeli bu sevimli arabacıgı yormamak, otoban yerine çayıra çimene kampa kaçmak, keyfini çıkarmaktır.
  • km'de 50 kuruş yakarak ocağıma incir ağacı dikmekte kararlı tospaa. göstergedeki 160 km/s ibaresinin dışına çıkıp, şarj lambasına kadar ibrenin gitmesi sevindirse de, yakıt konusu bünyeyi derin hüzünlerle doldurmaktadır.
  • yeni oyuncağım.benzin konusundaki hünerlerini herkes iyi bilir.başarılı bir ısıtma sistemi mevcut.parçaları rahatça bulunabilir.genellikle brezilya yapımı parçaları piyasa dolanmakta.kullanımı çok keyifli bir araç.
  • bi sıkıntı çıkmazsa yakın zamanda sahip olmayı düşündüğüm ruhu olduğu iddia edilen araba. uzun süredir araştırma içindeyim fakat vosvos sahibi sözlükçüler bilgi ve tecrübeleriyle beni yeşillendirirlerse çok memnun olurum.