*

şükela:  tümü | bugün
  • böyle ismi bakü- ceyhan boru hattını acılı$ını yapmı$ gibi dursa da aslında ''lickin'' trabzonspor kadrosuna nasıl olduysa olmu$ girmi$, ekmek yemi$, rakı - balık yapmı$ ve sonra nasıl olduysa gönderilmi$tir..

    suratında anlamsız bir ifade vardı. soguk cig bir yüzü vardı. muhsin ertugral vardi yanlı$ım yoksa, bu yigidi bir sene boyunca özel calı$tırdı. muhsin hocam 40'ından sonra futbolu maradona gibi oynamaya ba$ladı lickin'den bi$i olmadı.
    bu yatırımı trabzonspor buz patenine yapsa lickin altın madalya alır, 3 parende 4 burgu atar artistik puanda kralını tanımazdı.

    yitik bir degerimizdir. buz pateni konusunda tabi
  • trabzonspor'da resmi kar$ila$ma oynamadan gitmi$ti. ama bence oyle degildi, bu adam abdullah ercan'a tipatip benziyordu konu$madikca kimse ayiramazdi bunlari bu benzerlikten yararlanip abdullah gorece kolay maclara sizdirmi$ olabilir bunu.
  • ilk ismi çok zor olduğundan azeri liçkin olarak ünlendi. azerbaycan milli takımı ile türk milli takımına karşı da oynamıştı. türk milli takımı dediysem, kalede şanver, geri dörtlüde vedat ve osman, orta alanda faruk ve engin forvette de saffet. o yani. bu maçı liçkin'den kurtulmak isteyen haydar aliyev'in düzenlediğine inanıyorum. öyle değilse de lost dizisinden jacob liçkin'in ta kendisidir.
  • trabzonspor'da sadece 9 ağustos 1996'daki altay maçında 30 ve 6 ağustos 1996'da slovan bratislava maçında 15 dakika olmak üzere 2 maçta toplam 45 dakika forma giymiştir.. 4 günlük topçu resmen..