şükela:  tümü | bugün
 • genç, modern ve şehirli erkeğin tercihi olma iddiasındaki erkek giyim markası. vakko firmasının kuruluşudur. bağdat caddesi 'nde şık bir mağazaları var, nanoteknolojiyle üretilmiş kolay ütülenen gömlekleri 300 lira civarı fiyata satın alıyorsunuz. müşteri memnuniyeti konusunda aşmış durumdalar. kendinizi kral gibi hissettiriyorlar; iade, değişim hiç problem değil, keyifle, güleryüzle değişim yapıyorlar; satın alma, ürün deneme sırasında çok yardımcı oluyorlar.
 • vakko' dan ucuz ve anlayacağınız üzere genel olarak daha az kaliteli olan marka. ancak vakko' nun aşmış bir marka olması sebebiyle w collection' ın piyasadaki çoğu markadan daha kaliteli olduğunu da söyleyebiliriz. denediğim kadarıyla gömlek, t-shirt ve takım elbise kesim ve kumaş bakımından çok değerli; en azından ben çok memnunum.
 • yakın zamanda bayan seriside üretmeye baslamıs olan marka, magazaya girince bile kral gibi davranıyorlar, su-çay kahve izzet ikram , kibarlık üstdüzeyde.
 • bir daha erkek pantolonu hayatta almayacağım firma..yaz aylarında 2 adet kanvas 1 adet kot olmak üzere 3 adet pantolon aldım...kanvasların biri lacivert birisi mavi idi...mavi olanı 1-2 hafta giydikten sonra arka cüzdan ceplerinin yanından dikey olarak yırtıldı...yaklasık 3-4 cm kadardı bu yırtıklar.kahverengi olanı daha hiç giymemiştim...ışık altında bakılınca kahverengi olanın da aynı yerinden yırtılacagına işaret eden hatlar vardı oradaki kumas incelmişti..pantolonları aldıgım w collection magazasına gittim ve durumu izah ettim lacivert olanı alıp merkeze gönderdiler kahverengi olanı da gösterdim "bakın ben bu pantolonu hiç giymedim ama giydiğim anda 1-2 hareket sonrasında yırtılacak bunuda gönderin bakın aynı yer diye gösterdim" satıcı arkadas beni onaylamasına ragmen "beyefendi şimdi göndermeyelim siz giyin yırtılırsa göndeririz" dedi..1-2 kaç gün sonra pantolonu giydiğimde 5-10 dakika sonra lacivertle aynı yerden yırtıldığını gördüm...o sırada lacivert pantolon için değişim cevabı gelmişti onu aynı pantolonun olurda dar geldiğinden yırtılmıştır diyerek bir büyük bedeniyle değiştirdim ve kahverengiyi götürdüm onuda merkeze yolladılar ve gelen cevap kullanıcı hatası..inanamadım tabiki sanki işim gücüm yok pantolonların aynı yerine bıçak atıp yırtıyorum...ve yine bir beden büyük aldığım lacivert kanvas ta aynı yerden yine yırtılmıştı...
  sonuç olarak alınan 3 adet pantolon daha yıkanmadan hepsi aynı yerden yırtıldı birisini hata kabul edip değiştirdiler ikincisini ise kullanıcı hatası dediler.. üçüncüsünü artık bıktığım için götürmedim bile..
  artık uzaktan yakından ugramam bu magazaya vitrinini bile incelemem..
 • galatasaray - gaziantepspor maçında reklam panolarında gördüğümüz kadarıyla galatasarayın resmi sponsoru imiş.
 • 22 ağustos perşembe günü düzenlenecek törenle galatasaray'ın yeni sponsoru olacak firma.

  http://www2.galatasaray.org/kulup/haber/17689.php
 • http://cdn.galatasaray.org/…s/7919_splash_wcoll.jpg
  http://www2.galatasaray.org/kulup/haber/17703.php

  galatasarayla 2 yıllık bi anlaşma yapılmış. galatasarayın tüm takımlarının teknik ve idari kadrosunun yanı sıra gstv çalışanları da w collection giydirecekmiş. hayırlı olsun, güzel iş.

  https://www.facebook.com/…06.151823121534857&type=1