şükela:  tümü | bugün
 • los angeles, newark, san francisco, atlanta, honolulu, chicago, new orleans ve new york'ta otelleri bulunan son derece havalı otel zinciri. manhattan'da 3 tane olup, times meydanına yakın olanı, oteller arası dekor rekabetinde ön saflarda bayrak sallamaktadır. giriş katında cam kaplı duvarlar ve tavan ardında akan şelaleden başlayarak her detayı takdire şayandır. 7. katta bulunan minimal lobinin barı ise hafta içi ve sonunda oldukça popüler olup, resepsiyona dair tek işaret, bir kenarda duran minik masadır. genelde "w otel" diye diyil de sadece "w" olarak adlandırılır.
 • 1 ocak 2008'de istanbul akaretler'de şubesini açacak olan otel zinciri. sloganları iddialı: whatever/whenever. işin suyunu çıkartma ve sözlüğe entry konusu yaratmakta görgüsüz istanbul cemiyetine güvenimiz tam...
 • katar subesi de kasim 2008 de acilacakmis.
 • istanbulda akaretlere tecavüz etmiş otel. beşiktaş merkezinin ruhununu söküp dömeltmeye yönelik askiyonun bilmem kaçıncı adımı. saldırın be koçlar, zikin istanbul u komple, bir kulak arkası bir kalmasın. (bkz: sana da türksele de yiri)
 • avrupa'daki ilk ve tek şubesi serdar bilgili tarafından istanbul'da açılmış olan konsept otel. odaları görülmeye değer. barında çarşamba ve perşembe geceleri ünlü djler performans sergilemektedir.
 • serdar bilgili'nin bjk başkanlığı yaptığı dönemde akaretler'deki şubesi için boş durmayıp gerekli tüm izinleri aldığı oteller zinciridir. ben de diyordum şu klüp başkanlığı koltuğu neden bu kadar cazip diye. ha bu arada arap gay tayfasının otelde takıldığı gözlemlenmiş olup ayrıca fifty cent'in de bu otelde kaldığı görülmüştür.
 • hafta sonu, barda duran mumlardan dolayı bir anda uzun saçlı bayan müşterinin saçlarının alev almasıyla, otelin barının karmaşaya döndüğü karanlık bir mekan burası. bayan müşteri olayın farkında olmadığı için, yanında ki arkadaşları alevleri görünce, bir anda ortalık karıştı ve etraftan gerek elle söndürme gerek elde ki içki kadehleriyle alev alan saçların üstüne dökerek komik bir şekilde müdahale edilmeye başlandi. bizim şahit olduğumuz bu manzara ise çok korkunçtu çünkü w hotels yetkilileri içkinin su gibi aktığı ve hafta sonu tıklım tıklım olan bir mekanda, mumları ortamın romantik olması için koymuş olsalar bile, mekanda bir yangın tüpünün olmaması veya o alev alan saçlar yerine, yanan başka bir bölüm bile olsa, nasıl müdahale edileceği konusunda sınıfta kaldılar bence. saçları yanan bayanın, ses çıkartmadan eğlenmesine devam etmesine rağmen, yetkililerin olayın telafisi konusunda ne kadar sınıfı geçtikleri de aramızda merak konusu oldu, barın hemen hemen, tüm aydınlatması yukarıya çıkan merdivenler dahil mumlarla dekore edilmiş. bu sebeple özellikle müşterilerin mumlara çok dikkat etmesi gerekiyor.

  tuvaletler de ki aydınlatma bile o kadar yetersiz ki, aynalarda değil yüzünüzü görmek, saçını makyajını düzeltmek bile imkansız bir halde. tuvalete giren bayan müşteriler, karanlıkta yaptıkları makyaj yüzünden al al mosmor çıkmış halde yeniden bara yöneliyorlar.

  (bkz: she's on fire)
 • londra şubesi leicester square'de açılan otel zinciri. otelde 192 oda 20 suit oda ve 1 wow suit bulunmaktaymış. oda fiyatları 268 pound'dan başlayıp wow suit'in fiyatı 5000 pound olacakmış.
 • akaretlerdekinden bahsedicek olacak olursak, istanbul'daki fiyat performans oranındaki en düşüklerinden diyebiliriz.
  ben bu kadar daha içi kasvetli dekore edilmiş, insanın içini bayan bir otel görmedim.
  hele ki o lounge kısmı insanlar rahat değil, rahat ettirilmemek üzere dekore edilmiş.
 • yeni dekoru oldukça iyi olan otel. bu cumartesi* yeni dekoruyla beraber moda tasarımcısı elif şimşek'in "coelum" koleksiyonu bir moda şovu ile görücüye çıkacak.