şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ağustos 2018'de gerçekleşecek 29. w.a.o. festivali
    (bkz: başlık parsellemek)
  • kaza bela olmazsa gidip hacı olmayı planladığı festival
  • judas priest babaların sahne alacağı festival.

rock off 2018 ile çakışırsa şahane işler çıkar.
  • 221 euro'luk biletleriyle uzaktan baktıran festivaldir.

şu ana kadar açıklanan grupları alfabetik olarak şu şekildedir,

(bkz: amaranthe)
    (bkz: amorphis)
    (bkz: arch enemy)
    (bkz: bannkreis)
    (bkz: behemoth)
    (bkz: belphegor)
    (bkz: children of bodom)
    (bkz: deserted fear)
    (bkz: dimmu borgir)
    (bkz: dirkschneider)
    (bkz: doro)
    (bkz: epica)
    (bkz: firewind)
    (bkz: ın extremo)
    (bkz: judas priest)
    (bkz: knorkator)
    (bkz: mantar)
    (bkz: night demon)
    (bkz: nightwish)
    (bkz: running wild)
    (bkz: samael)
    (bkz: sepultura)
    (bkz: vince neil)
    (bkz: w.a.r.)
    (bkz: walking dead on broadway)
    (bkz: watain)
  • bugün sonuçlanacak yunanistan vizemin süresi ve şekline göre gitmek istediğim festival.şu anda açıklanan gruplar bile efsane iken festivale 1-2 ay kala şampiyonlar ligine benzeyecektir.
    (bkz: dimmu borgir) izlemeyi her şeyden çok isterim.

edit:vizemin 30 eylüle kadar onaylanması ile aklımda daha da net olarak belirendir.bu sene hacı olucam galiba

ikinci edit:an itibarıyla biletimi aldım.şimdi de eminönü’ne gidip hac malzemelerimi alayım.
  • bu yıl ilk kez bu festivale gitmek istiyorum.işin açıkçası bu benim için yunanistan’dan sonra ilk avrupa deneyimim olacak.öncelikle bu yıl elinde bilet olup gidemeyeceği için uygun fiyat ile biletini satmak isteyen varsa iletişime geçebilir miyiz?

ikincil sorum öncesinde ya da sonrasında 1 hafta daha uzatarak diğer ülke veya şehirleri gezmek istiyorum.bu nedenle istanbuldan avrupaya farklı havaalanlarından gidip gelme durumum var.fakat nereye nerden nasıl gidilir,bu şekilde en ucuz yollu uçak fiyatı nasıl yakalanır sizden destek rica ediyorum.
    şu anda 1 hafta öncesi veya sonrasına hamburg havaalanında gidiş dönüş bilet fiyatları 1.100 tl den aşağı değil gibi.
    ama amaterdam a gidiş 320 tl veya kopenhagdan dönüş 350 tl gibi gözüküyor.ama hamburg ile bu havaalanlarının bağlantısı var mı? yoksa iş astarı yüzünden pahalıya mı gelir bilemedim
    yardımcı olacaklar var ise yeşillendirirseniz çok sevindirirsiniz beni :)
  • henüz sakinliğini çözemediğim festival.

ya türkiye'den konsere giden çok az ya da etkileşime girmek için çok çok erken.gerçi bu döviz kurları ile aklına getiren metalciler bile koşarak uzaklaşıyorlardır.
  • festivale 36 gün kala biletleri hala tükenmemiş festival.. son 5000 bilet kaldığı söyleniyor ama muadilleri* bir iki günde tüm biletlerini satarken bence hepsinden daha güzel bir ortama sahip wacken'in bu sene bu kadar geride kalması garip.. gruplar desek wacken zaten son 10 yıldır filan hiç bir zaman en iyi en kapsamlı grupları çıkaran bir festival olmamıştı.. insanlar çamurdan sıkıldı herhalde* her neyse sonuçta her türlü çiçek gibi festivaldir euro kuruna aldırmadan giden herkese iyi eğlenceler efendim*
  • isteyen suser'lara 220 euro'luk full kamp biletini, yarı fiyatına 110 euro'ya satabileceğim festivaldir.
  • ilgili festivalden nightwish performansı şu şekildedir efendim. gethsemane gibi çok eskilerden bile bir şarkı çalmışlar pek güzelmiş..