şükela:  tümü | bugün
 • atlanta bazlı berbat ve yeteneksiz bir rapper. şarkılarında sürekli öküz gibi bağırır. rap'in yüzkarası işler yapmasına rağmen yine de parti şarkılarıyla oldukça popüler olmayı başarmıştır.
 • iğrenç sözlere sahip şarkılar yapan bir rapçi. eğer iğrençlikten hoşlanıyorsanız mutlaka dinleyin.
 • diddy, rick ross gibi adamlarin ne akla hizmet yanlarina alip ayni klipte bulundugunu anlamadigim garip insan.
 • berbat bir rapçi olabilir ama geçtiğimiz günlerde coachella'da sahneye çıkan 2pac hologramı hakkında gayet mantıklı şeyler söylemiştir: http://www.vibe.com/…ka-flocka-hated-tupac-hologram. hologramı görünce benim de tüylerim diken diken oldu ama ilerleyen zamanlarda hologramları sürekli kullanarak ölüp gitmiş adamların konserlerde, turnelerde bu tür numaralarla metalaştırılması ihtimaline karşıyım. şimdi 2pac hologramı oldu diye yakında biggie hologramı yapılmazsa şaşırırım zaten. tek seferlik bir hürmet gösterisi olarak kalacaksa güzel ama efsanelerin hologramlarını sürekli kullanarak para kazanma emellerinize alet ederseniz ve sirkte dolaştırılan hayvanlar gibi turnelerde dolaştırmaya kalkarsanız canınızı yakarım.
 • en kaba tabirle yeteneksiz olmasına rağmen en azından piyasa şartlarına göre ziyadesiyle naif ve iyi niyetli olan rapper. fuck this industry ve realest shit i ever wrote gibi şarkıları dinlendiğinde dediğim daha iyi anlaşılabilir. adam çoğu rapper'ın söylemeyi göze alamayacağı şeyleri söylerken ya da dertlerini anlatırken bile düzgün lirik yazamıyor ve flow'u kötü. en azından samimiyeti için takdiri hak ediyor ama.
 • ad-lib'lerini kaydederken çekilen görüntüsüyle gülmekten yerlere yatıran tombalak: [http://www.youtube.com/…oc-mxgukgs&feature=youtu.be http://www.youtube.com/…oc-mxgukgs&feature=youtu.be]

  edit: bilmeden sallayacak olan hıyarlar için şimdiden ad-lib kavramını bir kez daha vurgulayayım. elbette şarkı o komik videoda çıkardığı seslerden oluşmuyor. evet, bundan bağımsız olarak zaten kötü bir rapper fakat yine de bunu hatırlatmakta fayda var. parçanın tamamlanmış hali şu: [http://www.youtube.com/watch?v=qvo411xh__y http://www.youtube.com/watch?v=qvo411xh__y]
 • amerikan başkanlığına adaylığını koymuş yeteneksiz rapci. belki de şansını başka bir kulvarda denemesi her açıdan hayırlı olmuş. ilk vaatleri de marijuanna'yı legalleştirmek, restaurantlara hayvan girmesini önlemek diye gidiyor.

  burdan
 • eminem rap god ile ağzına sıçtıktan sonra hızlı düşüş yaşamış basit rapper. insan bi düşünmeli, kime neye sataşıyorum.

hesabın var mı? giriş yap