şükela:  tümü | bugün
  • twitterın en kral trolleri water veli, fenasi ve p0rsuk'un birlikte mixlr aracılığıyla yaptıkları canlı yayına verdikleri isim. p0rsuk açıp diğerlerini konuk etti ve ilki cumartesi, ikinci yayını da dün gerçekleşti. dün tamamını dinleyemedim ama ilk yayın baya iyiydi, gece 4.30da gülmekten ağlıyodum artık. bu tayfanın muhabbetini aşırı sevdiğim için böyle samimi, doğaçlama bi wakara olmuş bence. hep olsun.
  • hakan hepcan ın da konuk olduğu programı dinleme şansım oldu. o sırada cs oynuyordum fakat öyle muhabbetler konuşuldu ki bazen gülmekten ne ses kasabildim ne de oyuna odaklanabildim. cidden bitmesin istedim program. gerçekten güzel wakara dönmekte ve çok samimi bir ortam var. hatta oyunu alta alıp tiviti de rtledim belki yayına alırlar diye ama denk gelmedi bana.

son konuk dinleyiciye de konsolosluğun yol tarifini vermeye çalıştılar dakikalarca. bu adamlar halkın içinden.*

devamını dört gözle dört kulakla bekliyorum.
  • ne porsuk'un ılık sesi için, ne veli'nin saçma gülüşleri için sadece fenasi'nin delikanlı sohbeti için dinlenebilcek bir radyo programı.
    bence dj'liği de fenasi yapmalı.
  • geçen hafta dinledim, gayet güzel bi fikir fakat ekip çok kalabalık. her seferinde porsuk ve iki kişi daha olsa daha anlaşılır olur.

ve porsuk öncesinde mutlaka bir kaç soru ve bi gündem belirlemelisin, iş gelen yorumları okumaya dönmemeli. magazin olur komik twit derlemesi olur futbol hikayeleri olur ama mutlaka muhabbetin dönüp dolaşıp geldiği bi yer olmalı.

genel olarak şahane bi konsept olmuş ama, özellikle fenasiyi biraz daha oynatırsan reklam bile alırsın benden söylemesi..
  • eski yayınları linkten dinleyebilirsiniz.
  • son zamanlarda dinlemekten hoşlandığım, müthiş ötesi fm. özellikle bilgisayarda çalışırken arka planda size eşlik edebilecek sayılı yayınlardan. veli, porsuk ve fenasinin başrollerini paylaştığı bu yayın size dünya politikalarından tutun dünyanın en boş muhabbetlerine kadar geniş yelpazesiyle insanı kendine çekmesini biliyor. seviliyorsunuz.

izlemek isteyenler için canlı yayın linki
  • kontrovaltanın da gelişiyle yayın şaha kalktı. ne zamandır bu kadar gülmemiştim. her hafta bekliyoruz. devam boş tayfa.
  • cok cok iyi muhabbet donen program. insallah bundan para kazanmaya baslarlar yollari acik olur, ama bozmasinlar. ozellikle porsuk veli fenasi babangida goturuyor he iste bi de kontravolta var.
  • tıpta uzmanlık sınavına çalışırken dinlediğim müthiş muhabbet. gece 3-4'e kadar textbook bakıyorum, bir yandan sinyal yolakları, biyokimyasal tepkimeler,antiviral ilaçlar akarken bir yandan fevzi'nin laf çakmaları akıyor.

ağzınıza sağlık beyler hepinizin.
  • kısa bir süre dinledim ve efsane olacağa benzeyen bir radyo programı.

yolları açık olsun. böyle devam etsin ve bozulmasınlar.