şükela:  tümü | bugün
  • dofus'un kardeşi olacak yeni ankama oyunu. henüz geliştirme aşamasında.
  • 27 nisan 2011 de çıkacağı duyurulan mmorpg oyun. harika konsept çizimleri ve karakter tasarımları ile ağzımızın suyunu akıtıyor.. şu an kapalı betası mevcut
  • open beta'sı başlamış olan turn based tactical mmorpg. dofus'tan tamamen farklı stat sistemine sahip, apayrı olmuş. daha betada olduğundan birçok class eksik ancak oyunun nasıl olacağını merak edenlerin denemesinde fayda var.
  • bir profession olarak monsterlarin spermlerini toplattiriyorlar sonra o spermleri tarlaya serpistirip yeni monster cikmasini filan sagliyorsun. "ekosistem" diye boyle sapikca seyler yaptiriyorlar insanlara bu oyunda allah belalarini versin!
  • halen france 3 kanalında 2.sezonu yayınlanmakta olan çizgi dizi.dili fransızca olsa da,ingilizce altyazılı seçeneği mevcut.
  • 29 şubat 2012 tarihinde oyunun stabil sürümü çıkacak dofus'un yeni oyunu.
  • free to play opsiyonu cok kisitli olan, paralı, oyun.
  • odeme yapmadan herhangi bir kisitlama olmadan tamamen oynanabilen turn based tactical mmorpg oyundur.yeni guncellemesi ile de alışıldık oyunlardan sıkılan oyunseverlerin degerlendirebilecegi iyi bir secim olacaktir.

http://www.wakfu.com/en/mmorpg
  • betasından beri inanılmaz derecede değişen f2p oyun. önceden subscription gerekiyordu fakat kaldırdılar bayadır. fakat ben mi yaşlandım bilmiyorum ama önceden al sat yaparak dofusta felan çılgın ticaret yapıp kasmaya bakardım. bunda millet bi anda son levellere geliyor. e al sat yapacağın şeyler değersiz kalıyor. ben 60 lvl xp grind için group ararken kimse yüzüme bakmıyor. millet son level grind peşinde sadece community eksik gibi. ne ortada emote yapan var ne role playing yapan var. mesai gibi oynuyorlar. ha buddy-sidekick sistemi var kendi kontrolünüzde adam alıp giydirip savaşa girebiliyorsunuz da öyle de çok yalnız kalıyorsun bayıyor. ama sprite tarzda karakterlerle oynayabileceğiniz çok güzel bir turn based rpg
  • smart çocuk'ta çizgi dizisi yayınlanan oyun. severek dofus oynamış biri olarak hemen tanıdım. son 2 dakikasını izleyebildim ama animasyon ve çizimler olarak gayet güzel.