• iyi niyetli ama inatçı, burnundan kıl aldırmayan ama yardımsever bi kadın. varlığı dert yokluğu yara gibi oldu ama oldu .
  • taş gibi, yar gibi, son karar gibi hatun. kötü gün dostu yazar. ayrıca girdiği yolda sabır diliyor ve destekliyoruz
  • artık nick tahmini yapmayı ve aramayı bırakması gereken, ilk göz göze geldiğim an karşılaştığım içten gülümsemesiyle alnıma yazıldığını hissettiğim bir kadın gibi kadın yazar. kendisi kadın gibi kadın olduğu kadar arkadaş gibi arkadaştır da (bu düşünce benimle ilişkilerinden çok başkalarıyla olan ilişkilerinden gözlemlerimden geliyor). bazen fevridir, bu da cesaretinden gelir belki, hey yavrum, ama ne hoş olur öyle olduğunda da bir bilse (burada yazar kendisini durduramıyordu). yanında rahat hissedersiniz, akıllıdır, yargılamaz, zorlamaz, zorlanmaya gelmez, tatlış, minnoş, uuuuğğyyyyyiiiiiii (hayır kesinlikle durduramıyordu).
    yanındayken ya da konuşurken kendimi huzurlu hissederim, hep hayatımda olsun isterim. arzuladığı tüm güzelliklere de kavuşsun, çok mutlu olsun kıymetlimiz***
    edit: tatildeydi ses etmedik ama, kararının uygulamasında aksadığının farkındayız, en kısa zamanda masaya yatırılacak bu konu da {|) -öptüm, dudak o :/-
    edit 2: en azından o grup resmini charlie'nin meleklerine çevirmelidir ki kendimi oraya ait hissedeyim :(
  • hala nick tahmini yapmayı ve aramayı bırakamayan pamuk şeker. güler yüzünü kedilere pek göstermeyen, kediler dışında herkesin bu güler yüzden, sevimlilikten nasiplenebileceği tarzda sevgi dolu bir kadın. yani herkes nasiplenemese de ben nasipleniyorum. bana yetiyor. herkesin payı kendine kardeşim. tamam lan dağılın.
  • her daim gülümseyen yüzüyle yaptığı diksiyonu düzgün hipnotiki konuşmalar en sıradan en günübirlik versiyonlarında bile yakanıza yapışıp kendini dinletebilir. aynı surat azıcık asılıdğında da suratınıza tokat patlamışcasına düşersiniz. galiba bizi bu şekilde yönetiyor.
  • yaratılırken erosun ruhundan yanlışlıkla bir parça üflenmiş bu kadına (biraz da afrodit sanırım*), yalnız ok vermemişler. belki staj falan yapsa onu da yapmayı öğrenir canparem. bu haliyle bile ne yuvalar kurmuştur :')) ama eros tembeli böyle yan gelip yatarken kendisini paralayıp üzmemelidir sevenlerini. iyi niyet elçisi, gönlümün prensesi, olsa da sarilsak^^
  • bütün yollar ona çıkıyor resmen <3 doktorum, kuaforüm (tamam, bu tesadüf değildi) ve otobüsün arkasındaki adam :'')
  • çoğumuzun çocukluk rüyasi, kutsal bisküvi fingeri tatmadığinı öğrendiğim bir canparesi. evde 12 paket var, gelsin hepsini yesin, malim mülküm feda olsun <3
  • hem akıllı hem de iyi kalpli suser
hesabın var mı? giriş yap