• yaklaşık 1 aydır oynayıp hiç bir harcama yapmadan 4 tane 5 yıldızlı, 4 tane 4 yıldızlı karaktere sahip olduğum oyundur. etkinliklerde; özellikle fraksiyon savaşında aktif olarak epik karakterlere, yüksek hasarlı silahlara sahip olmak mümkün.
  • yaklaşık 10 ay oynadıktan sonra, 8. sıradayken bıraktığım oyundur.

ogame kültüründen gelip zaman beklemeye alışık olsanız bile karaktersiz yükselemediğiniz için en kötü aylık paket almanız gerekmektedir ve mikro ödemeler yoluyla sizi fakirleştiren oyundur.

4 adet türkiye serverı bulunmaktadır. yaş ortalaması genellikle 14- 21 olsa bile 30+ insanlar da nadir de olsa bulunmaktadır.
  • xbox ve güçlü bir pc sahibi olduğumdan mobil oyunlarla alakası olmayan beni ve arkadaşlarımı deneme amaçlı yükledikten sonra beklenmedik şekilde kendine bağlayan oyun.

rpg öğeleri clash of clans ile harmanlanarak tdw dünyasına dönüştürülmüş.

dizide gözükmeyen ancak çizgi romanda olam karakterleride twd'i ayrı sevdirtiyor. diziden baymaya başlayan biri olarak beni çizgi romana başlatacak.
  • topyekün savaşlarda altın kullanma olayının boku çıkmış, oyun oyunluktan çıkıp milletin paraları yarıştırdığı sikimsonik bir yere dönmüştür.hiç bir şey yapmadan biri 100 lira basıyor ona karşı 200 lira basınca yeniyoruz oyun sadece bundan ibaret.başka oyunlar deneyin mobil oyunlara en iyisi hiç bulaşmayın.göstere göstere çalıyor paranızı.
  • karakter, nesne, hikaye ve aksiyonlarıyla çok başarılı bulduğum bir oyundur. para vererek her oyunda öne geçebilir, ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. oyunda aktif olur ve iyi bir fraksiyonda yer alırsanız kısa zamanda belirli bir seviyeye gelebilirsiniz.
  • vakti zamanında ne oynardım. sabah akşam elimde telefon. yok topyekün savaş yok yan görevler yok sıralama yok baskın. fraksiyon içi sohbetler, genel kanalda sohbetler derken oldukça vakit harcayan güzel bir oyundu. en büyük kusuru pay to win olsa da sabah akşam kasarak bir yerlere gelmeye çalışıyorduk. burdan adair'e selam olsun.
  • mobil oyunlar arasında görebileceğiniz en paragöz firmaya sahip oyun.p2w oyun olmasından ziyade sürekli yeni şeyler getirerek elinizdeki karakterlerinizi çöp etmekle meşhurdur. oyunda dönen para,kripto para piyasasında dönüyor olabilir :) işin özeti uzak durun
  • 3 yıla yakındır oynadığım dünyanın en boktan oyunu.
    sırf harcadığım zamana kıyamadığım için silip atmıyorum.

para harcamadan da sağlam bi hesaba sahip olabilirsiniz
  • ya bu oyunu hala oynayan var mı, tapjoy konusunda sıkıntı yaşıyorumda acaba ülkeye bağlı olarak mı ödüller gözükmüyor yoksa başka bir şeyle mi alakalı onu anlamaya çalışıyorum :( bana ulaşabilir mi hala oynayan varsa?
  • çoğu kişinin aksine sevemedigim oyun.
hesabın var mı? giriş yap