şükela:  tümü | bugün
 • kendisiyle yaslanmak istedigim sarki. öylesi güzel böyle ilkbahar gibi insanin yüzüne yüzüne vuruyor hafif esen rüzgar gibi böyle ne biliyim süper bir sarki iste.kisisel sebeplerden dolayi cin veya cinli kelimesini kendime yasakladigim su günlerde kendilerini affetip sangay da cekilmis kliplerini de inanilmaz büyük bir zevkle izliyorum.
 • yazın da dinleyince yüze daha fena vuruyor bu şarkı öyle ki çarpılıyorsunuz, ama kendisine daha çok bağlanıyorsunuz. bir bakıma tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak durumu yani. vapur kalabalığında gürültüsünde dinleyin işte seyahat o zaman çekici hale geliyor. klibini vh1 da görüp sevinmek de olası. sözleri:

  walking on a dream
  how can i explain
  talking to myself
  will i see again

  we are always running for the thrill of it, thrill of it
  always pushing up the hill searching for the thrill of it
  on and on and on we are calling out and out again
  never looking down i'm just in awe of what's in front of me

  is it real now
  when two people become one
  i can feel it
  when two people become one

  thought i'd never see
  the love you found in me
  now it's changing all the time
  living in a rhythm where the minutes working overtime

  catch me i'm falling down
  catch me i'm falling down

  don't stop just keep going on
  i'm your shoulder lean upon
  so come on deliver from inside
  all we got is tonight that is right till first light
 • hayatımın soundtrack'i olsa keşke dediğim şaheser.
 • "is it real now?" sorusu ile her bünyeye hitap edebilen bir şarkıdır. hep bi yerlereden bir şeyler çıkarır. zaman aralıklarıyla dinlendiğinde aynı bünyede farklı etkiler bırakır.

  i can feel it.
 • adamlar işi biliyor dediğim grubun bir başka güzel şarkısı. işin içinde aussie olunca her şey ayrı güzel oluyor herhalde. şarkıyı dinlerken sanki rüzgar vuruyor yüzünüze, botun hızı arttıkça su daha çok foşurduyor, onları izlerken bir yandan güneş gözünüzü alıyor, sonra uzaktaki manzaraya bakıyorsunuz, çok da belli olmuyor hani, derken bir güneş ışıltısında, kuş sesinde bir anı geliyor geçmişe ya da geleceğe dair. o an mutlu olabilirim diyorsunuz. işte şarkı böyle insanı mutlu ediyor, umut veriyor.
  ayrıca şöyle bir yorumu da vardır,gelecekte bolca duyarız declan sykes ismini. declan,x factor- walking on a dream
 • baharın gelmesiyle gene playlistimde yer bulan şarkı. sabah uyanır uyanmız aklına geliyo insanın dinlediğin ilk andan itibaren bütün gün aklında dolaşıyo ve

  is it real now
  when two people become one
  i can feel it
  when two people become one

  diye gezmenize sebep olabliyor.
 • bağımlılık yapan bir empire of the sun şarkısı. hiç bitmesin isteyebiliyorsunuz. ayrıca grubun 2008'de çıkan albümünün de adıdır.
 • güzel bir empire of the sun şarkısı. dinleyin, dinletin.
 • 2010 yazımın fon müziği olsun istediğim şarkı. böyle ben sabah yataktan kalktığımda başlasın, gece uykuya daldığımda bitsin, her sabah yeniden başlasın istiyorum. bilincimin yerinde olduğu her an dinlemek, dinlemek, dinlemek istiyorum. bayılıyorum yav.
 • avustralyalı empire of the sun grubunun şarkısı. haliyle, yanlış anlaşılan sözleri için bir animasyon bulunmakta idi, fakat ekleyen kullanıcının silmesi nedeniyle artık kendisine ulaşılamıyor, üzgünüz ama alışığız da. ne de olsa bugünlerde pek çok şeye ulaşamıyoruz.