şükela:  tümü | bugün
  • yeni gelen yazarlardan. hayatta en sevdiklerimden. 1. dereceden tanıdığım birisinin sözlükte yazar olma düşüncesi bile ilginçti. gerçek oldu.
  • (bkz: wall-e)
  • kendisi genç yaşta yazarlığa başlamış ve aramıza katılmıştır. sözlüğün çok eski yazarlarından olan abisinin yolunda yürümekte, doğruyu yapmaktadır. okudukları ve okuyacaklarının kendisini geliştirmesine ve sosyalliğine inanılmaz katkı sağlayacağını düşünüyorum.
  • turkiye'ye dair en cok ozledigim, ozleyecegim. olsa da yesek.
  • bedavaya en pahali dogumgunu hediyesi nasil verilir, 9763.87 km mesafe, 10 saatlik zaman farkinda bir insan nasil sevindirilir bana ogretti az once.
  • hem piyanist, hem voleybolcu, hem artist, hem guzel hem sozluk yazari. bir de okuyormus, calisiyormus, gata tip istiyormus. umarim tum hayalleri gercek olur.
  • bugun ilk kez birine su sozu gulmeden soyleyebilirim daha dün gibi doğumu ya ne çabuk büyüyolar. kutlu ola.
  • masum ve güzel yüzünün bir ömür boyu tatli tatli gulumsemesi dileğiyle. bir de ustune mutlu yaşlar diliyorum kendisine. hala okumadiysa yeni yasinda küçük prens okusun bence.
  • daha 17, 17 yasina seattle'da giren minik. biz onun yasinda ankara'nin, istanbul'un yolunu bilmezdik.
  • seneler önce izlediği bir tiyatro oyunu sonrası her oyuncuya ithafen bir yazı yazıp ellerine tutuşturan dünkü çocuk, bugünün koskoca üniversite öğrencisi.

ayrıca gönüllü faaliyetlerin aranılan ismi.