şükela:  tümü | bugün
  • erol büyükburç ekolünü benimsemiş, sözlüğe #93902563 nolu entrysi ile abilerine yaranma adına bir sorti çekerek giriş yapmış, an itibariyle yazdığı 191 entrynin %60-70 civarı kısa bir göz atma ile siyaset üzerine olduğu net olan (tabii ki chp, başka parti mi var sözlükte? hdp de yanında bonus zaten, sevgi pıtırcıkları), özetle boş beleş entryler giren yeni bir troll yazarımsı. hoşgeldin.

    güldüren edit : hadi yine iyisin erol :))) hemen yetişmişler saksofonunu çalmışlar :)))
  • redkitin neden sevgilisi yok gibi iradesi başkasına bağlı akitleri kudurtan sağlam ve rasyonel bir yazardır. redkitin neden aktroll olduğunu da iyice açıklamıştır. sen ona bakma walter, redkit ne yazarsa yazsın nasıl tepki verirse versin istenmediği bir yerde ıkına ıkına yazmaya devam ettiği için ve sözlükten çekip gidemeyerek gerçek bir tepki koyamadığı için 'redkitin neden sevgilisi yok' eşşek gibi de aktrolldür. ekonomiyi bilmeyen, konuşamayan sadece edebiyatın arkasına saklanan bir maldır.
  • eskinin hoca donu koklayicisinin gereksiz, sacma sapan entry'sine maruz kalmis bir sozluk kazanimi.

    aktroll iste; dagarcigi saksafon, kaşar, su bu. kitaplardan caldiklariyla bi yere kadar tabii. yalniz cok da bilgiliyim diye gecinmesi bizi bizden alan.

    bence hic kazimasin. mevzubahis dansoz, tirnaginin kiri, uzerine sifonu cektigi diskisi olamaz.
  • basligima yazdigi tanimlarla tipki mesajlarinda ilettigi sekilde sozunun arkasinda duran literally delikanli. yazdigi entry'yi okuyunca kendimi tutmayi basaramayip attigim kahkahayla trafigin ortasinda bana dogru bakanlari bile neselendirip guldurmus sarkastik gurusu. sözlük sözlük olali boyle yazarlara aç aç.