şükela:  tümü | bugün
  • herkesin hak vereceği gerçek. eğer walter reis 1.79luk bir bücür değil de, 1.92lik bir dalyan olsaydı skyler orospusu bırakın onu aldatmayı, kocası daha çok para kazansın diye yaptığı kokoları göbeğinde pazarlardı. ve hayatta gidip de o kıtipiyoz patronuyla yatmazdı.

tüm olay dalyanlık. tüm olay 1.92. bir düşünün derim. walter reisi 1.92lik bir dalyan olarak hayal edin direkt bana hak vereceksiniz.

hele o denyo oğlu, babası 1.92lik olsaydı o tripleri atabilir miydi sizce? asla. hatta ortamlarda benim peder koko üretiyor diye gerine gerine gezerdi.

not: 1.92
  • boyla, ebatla alakası olmayan durum. skyler gitti ted gibi bie vitaminsizle yattı. neden? çünkü orospu ruhlu anasını satayım. orospu orospudur. sevdiği erkek isterse 3 metre boyunda kaslı, renkli gözlü olsun yine aldatır. çünkü orospu... orospu demis miydim?
  • 192 cm boyumla katıldığım hakikat. hoş, hakikate katılmam hakikati hakikat yapmaktan çıkarmayacak bir hakikattir.

not:192cm
  • aynı durum ezel için de geçerli. orospu eyşan eğer eski ezel imirzalıoğlu gibi dalyan olsaydı aldatır mıydı? ki ezel de baktı bücürük hali sürekli hayattan darbe yiyor kendini imirzalıoğlu olarak yeniden yaptırdı.