şükela:  tümü | bugün
  • normalde böyle şeyler yazmayı pek sevmem ama internette böyle bir kampanya gördüm.. abd'de yaşayan lise'de kimya öğretmenliği yapan tertemiz kalpli bir adam...

kendisi maalesef kansere yakalanmıştır ve çok yüksek hastane masraflarını karşılaması mümkün değildir. eşi skyler (orospu değil) ve pancake yemeyi çok seven oğluna bir destek de biz ekşiciler olarak verelim. umarım bu haberi tüm türkiye'ye sosyal medya aracılığıyla yayabiliriz...

yardım için oğlu web sitesi oluşturmuş buyurun;

http://www.savewalterwhite.com/

edit 1: arkadaşlar destekleriniz için teşekkür ederim hakikaten böyle bir şey beklemiyorduk. walter beyin oğlu walter jr ile konuştuk (kahvaltıda pancake yiyordu bir de hafif kekeme sanırım oğlan dedikleri tam anlaşılmadı) bütün teşekkürlerini ve sevgisini hepinize iletmemi rica etti. babasının son günlerde pek ortalıkta olmadığını arada sırada uzun uzun kaybolduğundan bahsetti sanırım adamcağız ölüm korkusundan kendisini dünyadan soyutlamaya çalışıyor :(
  • karısını hiç gözüm tutmadı.
  • gereksiz bir kampanya. gençliğinde beraber bir şirket kurduğu eski ortağı bütün tedavi masraflarını üstlenmiş zaten. karısından öyle duydum.

.
  • hesap numarasını bulamadım. link var mı
  • adam arkadaşının verdiği parayi gurur yapmış ,almamis; sapmış illegal yollara, ot pişiriyor, engin kimya bilgisiyle, maalesef katılamayacagim ben bu kampanyaya.
  • haberi duyunca çok üzüldüm umarım bir an önce sağlığına kavuşur walter abimiz. aman kötü yola sapmasınlar parayı bulacağım diye, aile yıkılır sonra eşin bir tarafa sen bir tarafa. geçenlerde bir haber görmüştüm adamın biri para elde etmek icin uyuşturucu yapmaya başlıyor sonra karısı bunu aldatıyor araları bozuluyor falan. vah vaah
  • şimdi "xxx'in tedavi masraflarını ödüyoruz" dendiğinde bu xxx'in tedavi olması için gereken parayı ödeyeceğimiz anlamına geldiğine göre burada da walter white amcanın kanser olması için gereken parayı (sigara, gdo'lu yiyecekler hatta biraz daha kasılırsa cep telefonu falan filan) ödeyeceğimiz anlamına mı geliyor bu?
  • son parayı bukete basmıştım, tüh. yazık oldu bu kampanyaya.