şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu saçmalığa da destek verenler çıkar kesin. siteye göre 1000 küsur dolar toplamışlar şimdiden. umarım tanıdıklarının, kendilerinin verdikleri falandır.

  videosuna göre de aslında new york'ta açacakmış da bişeyler yanlış gitmiş mecburen kadıköy'de açmış. e beğenmiyorsan kadıköy'ü açmasaydın. bi de kahveye gelen yabancıları konuşturmuşlar ahaha.
 • ben de yine ne rezillik yapmışlar dedirten mekan . ben hep walterinkini icerim de.
 • madem acmak istiyorsun, mevcut dukkanindan kazandigin para ile acabilirsin. bunun icin yardim istemek neyin kafasidir?
 • ya amına koyyim 55 bin dolar ne??? adam dükkan açmak için para istiyor ya keyfe bak.

  tanım: inş zırnık toplayamazsınız dediğim proje.
 • inşallah gerekli parayı toplayamaz ve açamaz, açarsa da inşallah tez zamanda batar demek istediğim saçmalık. son zamanlarda gördüğüm en ezik kickstarter projesi.
 • adam bahariye de is yapiyor, ustune kickstarterda kerizleyecek adam ariyor.

  valla arkadas bravo. uc bes profesyonel foto bir de vasat kahveyle isi kotarmis adamlar helal olsun.

  jet fadil kahve.
 • arkadaş bu kicskstarter'ın da bokunu çıkardınız. lan bu böyle bir olay değil. okula gidicem, kahveci açıcam para toplayalım ne lan. çok yetenekli bir sanatçı olursun işlerin ortadadır bir kitap çıkarakcasındır açarsın ne bilim çok efsane bir mimarsındır bir proje çizmişsindir belli başlı adımları zaten atmışsındır destek istersin falan filan. kahveci açacakmış paşam bak sen. hem de bir diziden arak konseptle. lütfen paris falan oralarda açın veririz biz parasını ne olacak yani. kahveciden önemli bir olay olabilir mi zaten

  fringe konseptli kahveci açıyorum beyler ne yani ulan sözlük yazarıyım ateşlemeyecek misiniz. kapıda observerlar karşılayacaklar. bir de alakasız bedava meyvali yoğurtlar falan. siyahi kıvırcık saçlı baristalar.

  edit:işin tuhafı ne biliyor musunuz bunu eleştirince bir boku da eleştirmeyin. taş koymayın diyorlar. girişimciye destek olun, yeniliklere destek olun. lan adam dünyanın en bilinen dizisininin temasını alıp kahveci açmış bir de utanmadan dükkan açıcam para lazım diyor :d
 • "ulan şu mallığı yapmadan bir gidip göreydik, güzel dükkandı. şimdi her gittiğimde bu saçma sapan şey aklıma gelecek ve gitmek istemeyeceğim." dedirten sıçmıktır resmen. insanların yüzsüzlüğüne yetişemiyoruz azizim.
 • amerikan medyasında walter's coffee hakkında haberler çıkmasına rağmen sony pictures'ın herhangi bir hukuki yaptırımda bulunmaması bana garip geliyor.

  bu işlerin nasıl punduna getirildiğini bilen biri varsa (evet saul goodman tadında bir avukat aranıyor) star wars temalı kahveci açmak için çalışmalara başlayalım. para keseriz...