şükela:  tümü | bugün
 • disney'in 2013'ten beri süre gelen saçmasapan (yazar burada saçmasapan'ı iltifat olarak kullanıyor) çizgi serisi.
  bu çizgi seriyi izlerken birkaç evreden geçebiliyorsunuz.

  evre-1: imdb'de takip ettiğim serilerin sayfasında "bunu sevenler şunu da sevdi" bölümünde adı geçiyor arada. nasıl bir şey ola ki?

  evre-2: oyunun* kolay bölümlerini geçerken telefona bakmasam da oluyor, bir yandan da bunu izlerim. ya da sigara sararken izlerim işte.

  evre-3: aslında fena değil lan. seslendirmeler çok tatlı. pek öyle büyüklere yönelik dalgalar** yok ama gideri var yine de.

  evre-4: bipbüpbirübirü vandır ovır yandır, bipbüpbirübirü vandır ovır yandır. vandır vandır, ovır ovır, yandır yandır, vandır yandır. bipbüpbirübirü vandır ovır yandır
 • craig mccracken tarafından yeni sezonun planları enfes bir şekilde yapılıyorken, ve ikinci sezonun özellikle son 5-6 bölümü süper geri dönüşler alıyorken...
  ...üçüncü sezonun olmayacağına karar veren disney insanları tarafından çiçek burunda açamadan kesilen süper animasyondur.

  50.000 imza toplayarak seriyi devam ettirmeye çalışan bir site var. ciddi bir şeye benziyor ve 13binküsur imzası kalmış. 7 aydır devam ediyor bu kampanya ve en son bir gün önce aktif olunmuş. yani henüz pes etmemiş!!