şükela:  tümü | bugün
  • turning japanese sarkisina konu olmaya and icmis insanlara verilebilecek guzel bir sifat. ayni ayarda olmak sartiyla (bkz: wanksta)
  • bu tiplerden en cok taiwan'da bulunur. hatta kendilerine ait bir klan oldugu soylenip sayilari onbinlerle olculmektedir. ben onlara "japon olunmaz, japon dogulur" diye nasihat etmege kalktigimda kafami ucuracaklardi ellerindeki katanayla...
  • kesinlikle japon kültürüne hayranlık duyupta onlara weeaboo sıfatı vermek hakaret ile eş değerliliktir. bir kişi anime izlemeyi, manga okumayı ve japonca müzik tarzını dinliyorsa bu kişinin o kültüre duyduğu hayranlığın bir sonucudur. lakin bir kişi kendi kültürünün getirdiği ilkeleri hiçe sayarak tamamen japon kültürünü benimsiyor ise bu halis mulis weeaboodan başka birisi değildir. kısacası şu anda avrupalı olacağım ve avrupa birliğine gireceğim diye kendi özünden tamamen ayrılmaya and içmiş türk insanının weeaboo olmasında sakınca görmüyorum. hiç olmassa onların değerlerini benimseyerek belki bu ülkeyi daha iyi bir hale getirir insanlarımız diyeceğim ama yalnış anlaşılmaktan korkuyorum.
  • beyaz japon...

    japon kültürüne fazlasıyla özenip japon özentiliği yapan insanlar için white ve japanese kelimeleri birleştirilerek oluşturulmuş kelime... 4chan'de kelime filtrelenip yasaklandığı için yerine bir çizgi romandan esinlenilen weeaboo kelimesi kullanılmaya başlanmıştır.

    wigger tabirinin asyalı versiyonu.