şükela:  tümü | bugün
  • pixonic tarafından ios ve android için lanse edilmiş multiplayer robot savaşları ve bayrak toplayarak bir nevi toprak fethetme oyunu. grafikleri gayet iyi olmakla beraber az sayıda dünyada, 30. level'a kadar yükselip, her level atlayışta daha iyi robotlara sahip olarak hoş vakit geçireceğiniz bir oyun. genel anlamda sıkıcı değil çünkü takım eşleştirmeleri her oynamada yenilendiğinden düşmanı yenmek için her seferinde yeni stratejiler geliştirmeniz gerekiyor.
  • bana göre net dünyanın en iyi mobil oyunu. sayfalarca yorum vardır diye geldim fakat yorum yapan ikinci kişi benim. ilginç.
  • mechwarrior günlerine döndüren, güzel mobil oyun.
  • millet play station da, pc de sabahlarken şaşkınca seyreden. insanlar mobil oyunlardan kafasını kaldıramazken, anlam vermeyen bünyemi bağımlısı yapmış oyun.
    bir kere robotlar arasında enfes bir taş-kağıt-makas dengesi var. robotların ve silahların fiyatları, upgrate leri oldukça mantıklı ayarlanmış. haritalarda ölü noktalar ve sote alanlar yok. rakipler de oldukça dengeli seçiliyor. kısacası insanı oyundan soğutacak bir bug yok.
    benim tek derdim hediye dönemlerindeki sandıklar. kesinlikle para tuzağı. 1 senedir oynuyorum bin tane sandık açtım hep zarar. 10 altına sandık açıyorum 1 altın çıkıyor. 1000 altına sandık açıyorum 400 altın çıkıyor.
    sonuç olarak yazdıklarımı okudum da baya kelli felli adamı böyle yazdırdığına göre baya kaptırmışım ben buna..
  • oyunlardan kolayca sıkılabilen bir insan olarak ne zaman sıkılacağımı merak ettiğim ve aylardır oynadığım mükemmel oyun.
  • gayet güzel oyun da, reyting sistemi biraz sıkıntılı bence, dayanamayıp bunla ilgili bir hata raporu gönderdim, bakalım ne cevap verecekler. bu arada ozelden nick'ini atanı klanima alabilirim. çok büyük ve başarılı bir klan değiliz henüz ama büyümeye bir şekilde başlamak lazım

edit: oyunun rating sistemine göre maksimum alınabilecek eksi puan -22, alınabilecek en yüksek puan ise +16 (alınan fener, maksimum robot yok etme gibi bonuslari da alinca). bu durumu karşı tarafa pek adil gözükmüyor diye belirtince haklısın dedi alison abla, değişiklik yapan ekibe gostericem dedi, bagalim bir şey değişecek mi.
  • pay to win oyunlarına tepki olarak oluşturulduğu düşünülen, online oyunda 6 kişilik 2 grubun fenerleri elde tutma taktiğine göre karşı takımın robotları ile savaşma esasına dayanan oyun.

son güncellemesi ile deyim yerindeyse oyunu bitirmiştir. agar.io oyunu gibi bir dönem meşhur olup ardından yok olan oyunlar arasına şimdiden girmeye aday.

oyunu taktiksel olarak oynayamayan noob tiplerin özellikle satın aldığı ve "dash robots" adı verilen kore robotları ki tanesi 750 tl kadar, oyunu pay to win haline dönüştürmüştür.

pixonic bünyesindeki oyunun alternatifi olarak beklenen ve eski war robots oyuncularının beklediği yeni oyun ise battle of titans.