şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
 • amerika'da daha 6.seviyeye varmak üzereyim p-40 ve p-36 ile çile çekiyorum anasını satayım spitfire görünce gaza abanıp kaçıyorum mahallenin köpeklerinden böyle kaçmıyorum 6.seviye ye varayım da şansımı p-39'da deneyeceğim yoksa premium almak şart olacak gibi.
 • çok yavaş ilerliye adamı deli ediye level 7 de sıpıtıp atmışam iyide yapmışam tekrar forge of empires ıma dönmüşam nede olsa ilerleme çağı açılmıştır genede mmo lar arasında en eyi grafiklere sahip oyun olabilir bilemedim.
 • steam'de free to play olarak yer almış oyun. farklı versiyonları ise parayla satılmakta. free to play halini indirmeye başladım, bakalım nasıl çıkacak.
 • 10 ekim de mac kullanıcılarını sevindirecek olan mmo simulasyon oyunu.
 • sovyet fighter'larıyla yoluma devam etmekte olduğum oyun. oynanış eğlenceli, grafikler gayet tatmin edici, f2p'si de makul gibi geldi yani daha 4. seviyedeyim ama p2w sayesinde yardıran görmedim şimdilik. belki ileriki seviyelerde rastlarım.

  bunların dışında sanıyorum ki kara ve deniz unsurları da gelecek oyuna. ama şimdilik bunların sekmeleri boş görünüyor oyun içinde. ileride baya uçuk kaçık bir oyun olacak anlaşılan.*
 • uçuş konusunda her oyunu oynamış bir insan olarak oynanması tavsiye edilen bir oyun. hem mmo yapısı hem de gerçekçi fiziğe yakın olması ile beğenilesi bir oyundur. zaman geçirmeye bire bir.
 • zamanında sturmovik oynardım, pek iyi değildim yani zaman geçirmek için savaş açar oynardım, arkadşaımla bilgisayarları bağlayıp bilgisayara karşı oynadığımız da oldu.

  sonra world of warplanes deneyim dedim, hoşuma gitti, eşimle de oynadım. çünkü uçağı kullanması inanılmaz kolay, baktığın yöne gidiyor falan. eşim de sevdi birlikte oynadık ama, yere inemeyince falan oyundan soğumuştum. gerçekçi değil, arcade gibi oyun.

  sonra war thunder steamde gördüm, ve sitesine girip yükledim yapımcısı? gaijin. anımsattı biryerden, bir baktım sturmovik yapımcısıymış . sonra iyi oynadım. tam aradığım oyun çıktı. hem simülasyon oyunu pek oynamamışlara, hem de tam simülasyon oynayanlara birebir oyun yapmışlar. firmayı tebrik ediyorum. graifkler mükemmel. oyun motoru mükemmel çünkü 600 liralık 15.6 inç onboard ekran kartlı leptopta hiç sorunsuz çalışıyor. çok sevdim oyunu boş vaktimde giriyorum eşimle beraber. herkese tavsiye ederim.

  world of warplanes ile karşılaştırmak isteyenlere; world of warplanes bunun yanında çocuk oyunu kalır.
 • çok arcade gibi ama simülasyon gibi de, tam böyle gerçekçi gibi de ama alakası da yok gibi... böyle baya zevkli gibi de, ama bağımlılık da yapıyor gibi... (başım dönmüş olabilir biraz oyun sırasında)

  baya güzel oyunmuş, 2-3 gündür sarmış durumdayım. uçması çok kolay, sanki simülasyonun fps hali gibi...

  uçakların özellikleri birbirinden çok farkı ve çok etkiliyor, uçakları tanıyıp ona göre oynarsanız avantaj yakalıyorsunuz...
 • oynayanlara eğer sadece arcade modu oynuyorlarsa, bir an önce historical battle a geçmelerini tavsiye ettiğim oyun. hb'de her anlamda her şey çok daha gerçekçi ve zevkli. başlarda zor gelebilir fakat alıştığınızda arcade kısım o kadar dandik gelecek ki. historical kısmı oyunun simülasyona yakın olan kısmıdır. tabi bir de onun da üst seviyesi var ki, full real battle kısmı. ona hiç yorum bile yapmıyorum.
hesabın var mı? giriş yap