şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
 • amerika'da daha 6.seviyeye varmak üzereyim p-40 ve p-36 ile çile çekiyorum anasını satayım spitfire görünce gaza abanıp kaçıyorum mahallenin köpeklerinden böyle kaçmıyorum 6.seviye ye varayım da şansımı p-39'da deneyeceğim yoksa premium almak şart olacak gibi.
 • çok yavaş ilerliye adamı deli ediye level 7 de sıpıtıp atmışam iyide yapmışam tekrar forge of empires ıma dönmüşam nede olsa ilerleme çağı açılmıştır genede mmo lar arasında en eyi grafiklere sahip oyun olabilir bilemedim.
 • steam'de free to play olarak yer almış oyun. farklı versiyonları ise parayla satılmakta. free to play halini indirmeye başladım, bakalım nasıl çıkacak.
 • bir haller olmuş oyundur. daha dün hatta ne dünü bu sabah sorunsuz çalışan oyun şimdi menude 10 fps oyun içinde ise maksimum 20 fps ile çalışmakta. bir çözümünü bilen varsa yeşillendiriversin.

  çare: format
 • 10 ekim de mac kullanıcılarını sevindirecek olan mmo simulasyon oyunu.
 • sovyet fighter'larıyla yoluma devam etmekte olduğum oyun. oynanış eğlenceli, grafikler gayet tatmin edici, f2p'si de makul gibi geldi yani daha 4. seviyedeyim ama p2w sayesinde yardıran görmedim şimdilik. belki ileriki seviyelerde rastlarım.

  bunların dışında sanıyorum ki kara ve deniz unsurları da gelecek oyuna. ama şimdilik bunların sekmeleri boş görünüyor oyun içinde. ileride baya uçuk kaçık bir oyun olacak anlaşılan.*
 • uçuş konusunda her oyunu oynamış bir insan olarak oynanması tavsiye edilen bir oyun. hem mmo yapısı hem de gerçekçi fiziğe yakın olması ile beğenilesi bir oyundur. zaman geçirmeye bire bir.
 • beraber oynamak isteyen suserlardan mesaj bekliyorum. level 12 rus ile yoluma devam etmekteyim şu sıralar.
 • zamanında sturmovik oynardım, pek iyi değildim yani zaman geçirmek için savaş açar oynardım, arkadşaımla bilgisayarları bağlayıp bilgisayara karşı oynadığımız da oldu.

  sonra world of warplanes deneyim dedim, hoşuma gitti, eşimle de oynadım. çünkü uçağı kullanması inanılmaz kolay, baktığın yöne gidiyor falan. eşim de sevdi birlikte oynadık ama, yere inemeyince falan oyundan soğumuştum. gerçekçi değil, arcade gibi oyun.

  sonra war thunder steamde gördüm, ve sitesine girip yükledim yapımcısı? gaijin. anımsattı biryerden, bir baktım sturmovik yapımcısıymış . sonra iyi oynadım. tam aradığım oyun çıktı. hem simülasyon oyunu pek oynamamışlara, hem de tam simülasyon oynayanlara birebir oyun yapmışlar. firmayı tebrik ediyorum. graifkler mükemmel. oyun motoru mükemmel çünkü 600 liralık 15.6 inç onboard ekran kartlı leptopta hiç sorunsuz çalışıyor. çok sevdim oyunu boş vaktimde giriyorum eşimle beraber. herkese tavsiye ederim.

  world of warplanes ile karşılaştırmak isteyenlere; world of warplanes bunun yanında çocuk oyunu kalır.