şükela:  tümü | bugün
 • goodreads puanı 4.4 olan yeni bir oyun bilimkurgu kitabı.
  üçlemenin ilk kitabı çıkmış durumda.

  new york'ta yalnız yaşayan bir hacker kız online oyundaki sanal bahisçileri avlıyor

  "kime güveneceğinize karar vermek oynayacağınız en büyük kumar olacak."

  yorum: ne olacak diye çok merak ediyorsunuz karakterler ilgi çekici oldukça sürükleyici. ikinci kitabı sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.özellikle oyuncuların asla kaçırmaması gereken bir kitap.

  yazar marie lu daha önce 2012 ve 2013 yıllarında efsane ve prodigy ile goodreads choice awards best young adult fantasy & science fiction ve goodreads choice awards best debut goodreads author (en iyi genç erişkin fantazi ve bilimkurgu kitabı ve en iyi ilk kitap) ödüllerine aday olmuş bir oyun şirketinde sanat yönetmenliği de yapan oyuncu bir kişidir.
 • ready player one isimli kitabı okuduktan hemen sonra benzer konulara sahip olduğu için okumaya başladım güzel bir kitap olduğunu söyleyebilirim kurgusu fena değil.
 • güzel kurguya sahip, fazlasıyla akıcı, oyunlara, sanal gerçekliğe ve bilim kurgu kitaplarına biraz ilginiz varsa kısa bir sürede bitirebileceğiniz bir kitap. burada yazana göre 18 eylül'de 2.si çıkacak. ismi wildcard (türkçe'ye ne zaman çevrilir bilmiyorum, internette baktım ancak tarih bulamadım) ayrıca 2.si kitabın yazarı marie lunun twitine göre son kitap olacak.

  okuduktan sonra neler yazılmış diye geldim buraya ama pek yorum bulamadım. sadece 2 entrylik (3 de değil) bir kitap değil. ilginiz varsa, özellikle ready player oneı sevdiyseniz benzer olduğu için kesinlikle seversiniz.
 • belki dizi olur, belki film olur diye yazılan eser.