şükela:  tümü | bugün
  • muhtemelen battlefield heroes misali, silah ve upgrade'ler paralı olacak. onun yerine oyunu ücretli yapsalardı daha başarılı olurlardı. şimdiyse riske giriyorlar.
  • kapalı betasına katıldığım, battlefield 3'ün cryengine 3 ile yapılmış versiyonu diyebileceğim oyun..
  • bu hafta sonundaki betasına katıldığım ve şimdilik pek bir esprisini göremediğim oyun.
  • oyunun güzel olduğu fakat web browserdan play tuşuna tıklanarak oynandığı için 5 para etmeyecek oyun. oyunu adam akıllı tam ekranda oynayamıyorsun bile oyuna başlarken full screen oluyor. o kadar ayarlarını kurcaladım yinede oyun öncesi panelde full screen ayarı göremedim. full screen sadece oyun içinde geçerli sanırım. ayrıca böyle olması gözü yoruyor bir süre sonra ve oyundan bir bok anlamyorsunuz. oyun ücretle geliştiği için belirli bir süre sonra oyuncu kaybedeceklerine eminim. benzeri türünde olan oyunlarda olduğu gibi bu da düşüşe geçecektir. oyunun gereksinimleri çok düşük olmadığı için wolf team oyuncularını kendine çekmesi çok zor. oyun içi ekşınlar güzel düşünülmüş fakat kişiselleştirme tamamen ücretli olmuş neredeyse. puanım 5/10.
  • (bkz: hurraaa)
  • bence gayet güzel oyun. nesi beğenilmemiş anlamadım. crytek yapımı olması da cabası
  • son güncellemelerle birlikte adam olmuş oyundur. browser'dan kurtulup client'a geçtiğinden beri kütür kütür oynanmaktadır. baskın modu da zor sevenleri ihya eder bence. bu tip fps'lerde klan olayını sevenlere öneririm [https://www.warface.com/tr https://www.warface.com/tr]
  • beğenmediğim, zaten kimsenin de siklemediği bir oyun. cs go'ya kötü diyordum, bu daha da kötü. point blank'in allanıp pullanmış hali gibi geldi bana. haritalar çok küçük, oyuncu 15-20 tane... oynayanlar da işin ibneliğini bulmuşlar, üstünüze koşup alta doğru kayıyorlar. siz aim alana kadar zaten ölüyorsunuz. sildim gitti.
  • sikik ötesi oyun. o kadar fps görmüş geçirmiş adamların takmayacağı oyun. zaten açılıştaki o m4a1'i görmemle kotamın 3 gigabyte'ına üzülmem aynı anda oldu. crytek diye atlamamak lazımmış.