şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ne kitaplarını okudum , ne de masaüstü oyunlarını oynadım ama özellikle dawn of war ıı ve chaos rising eklentisini defalarca bitirmiş biri olarak acayip keyfilendim çıktığını duyunca. ikinci oyundaki gibi, rpg ögeleriyle desteklenmiş taktiksel real streteji şeklinde çıkar umarım.

  adettendir:

  burn the heretic. kill the mutant. purge the unclean
 • ilk gameplay videolarından gördüğümüz üzere serinin içine edecek rezalet bir oyun olmuş. demosunu denemeye bile değmez. terminatör zırhla havada takla atan chapter master mı dersin, 10 dakka tarayıp bir tane piyade öldüremeyen imperial knight mı tersin, basit grafikler, hoppidi hoppii diablo 3vari hareket eden üniteler mi dersin, iğrenç, çocuksu ibne gibin puşt gibi bir oyun olmuş. relic al bunu götüne sok. tek istediğimiz dow2 grafikli bir dow1 oyunuydu..
 • dawn of war 1 in gerisinde kalmışlar. nasıl kalmışlar insan hayret ediyor.
 • bildiğin çöp. seslendirmeler rezalet, tipler, animasyonlar rezalet. 3. sınıf bir anime oyunu gibi olmuş. sega, relic alın bunu götünüze sokun. 2. oyun da bok gibiydi ama bu artık seriyi sonlandıran oyun olmuş. dawn of war 1'e devam..
 • trailerı çok etkileyici olmuş olan oyun. 1 çok zevkliydi 2 yi pek beğenmemiştim. umarım 3 le tekrar eski havayı yakalarız.
 • güzel görünen bir trailere sahip oyundur.

  --- spoiler ---
  - ork, eldar ve sm gördük güzel olduk
  - titan mı gız o? gayet haldır haldır birbirlerini kesiyorlardı arkadaşlar. eldar'ların titanı olduğunu bilmiyordum, hatta ilk başta tau sandım arkadaşları
  - grafikler abarmış gitmiş, eğer bu in engine render ise nanosoğutuculu über megamanyak bilgisayar gerekiyor powerpoint slaydından hallice değil de rts gibi oynayabilmek için.
  - yine de imperial guard aradı gözlerim, yaşasın ig.

  --- spoiler ---
 • grafikleri sanki warcraft 3 e , starcraft 2 doğru gitmiş ( pc gamer uk haziranda gördüm ekran görüntülerini ) dow2 den sonra daha da gerçekçi olmasını bekliyordum neyse ama blood raven ısrarı nedir arkadaş mis gibi white scars var hit and run taktikleri çok güzel , salamanders var vulkan ın izinde artikfat aramaları ından güzel konu çıkardı ve black templars var ki sayıları ve nereye gittikleri belli olmadıkları için oyuna çok uygun bir chapter.
 • bana necronlarımı vermezse çok ayıp edecek oyundur.
 • blood ravens ve ultramarines çılgınlığından kendini kurtaramamış w40k pc oyunları serisinin son kurbanı.

  lan biriniz demiyor mu, şu kitap okuyan tayfa için bir "black templars" bazlı oyun yapalım.

  adamlar evsiz yurtsuz gezen koca yürekli crusader'lar. hani nerede bu adamların emeklerinin karşılığı ? rogal* başkan bunu beğenmedi. mekanın altın taht olsun.

  de get relic. gözüme gözükme ...

  "no pity! no remorse! no fear!"

  mota not: sigismund reyizin askerleriyiz.
 • az önce duyurulmuş, warhammer evreninin dawn of war serisinin 3. oyunu.

  https://www.youtube.com/watch?v=n_zgynohtjw