şükela:  tümü | bugün
  • fbi yin en cok arananlar listesinde ust srialarda yer alan gunumuzun en unlu poligamistlerden. 28 agustos 2006 yilinda yakalandi
  • karilariyla cekilmis "aile" resmine suradan ulasilabilir. milliyet habere "tüm bu kızların ortak yönü; kocaları!" seklinde baslik atmis. resme bakinca ortak yonlerinin kuaforleri oldugu kanisina vardim ben. yalniz kuafor 19. yuzyilda ve hanimlar ancak zaman makinesi ile gidebiliyorlar.

bu arada kendisine omur boyu hapis cezasi verilmis. amerika'da omur boyu + 20 yil hapis cezasi verilmis. + 20 yil ne demek bilemiyorum, zira oldukten sonra cesedini mumyalayip 20 yil daha tutmuyorlardir sanirim. herhalde bir suctan omur boyu, bir baskasindan 20 yil aldi. bu arada turkiye'dekinin aksine amerikada omur boyu harbiden de hayatinin sonuna kadar hapishanede kalacagin anlamina geliyor.
  • (bkz: mormonlar)
  • mormanlar'ın fundamentalist bir kolu olan flds church'ın lideridir. 1955 san francisco doğumludur. 2002 yılında tarikat lideri olan babası ölünce sayısı 70'in üzerinde olan üvey annesi ile bir hafta içinde evlenmiştir.
  • pedofil, poligamist dini lider, sözde peygamber. takipçileri ağzından çıkan her sözü tanrının sözü olarak saysa da dünya üzerinde bulunabileceği en iyi yerde yani bir hapishanede ömrünün sonuna kadar kalacaktır.
  • hakkında çekilmiş sinema filmi için;
    (bkz: outlaw prophet warren jeffs)
  • ovunmek gibi olmayacaksa 2 tane karisiyla tanisikligim var. bu kadinlarin kardes olmasi da ayrica bir enteresan.

garip bir cevrem oldugu dogrudur.