şükela:  tümü | bugün
  • ilginç bir hayat hikayesi var. her ne kadar türkiye'den siktir olup gitmek başlığındaki bazı ağlakların hayal dahi edemeyeceği bir maceraya atılmışsa da aklı hep ülkesinde, türkiye'de kalmış. "benim neyim eksik ben de ülkeme hizmet etmek istiyorum" diyo kendisi.

https://www.youtube.com/watch?v=cqheql6fgck
  • özetle;
    eniştesi bunun adına greencard başvurusu yapmış, kart çıkmış. ehliyeti kaptırınca demiş bu bir işaret amerika'ya gitmeliyim. ilk zamanlar otoparkta çalışmış sonra polis olmuş. ama vatanını özlemiş, rizeliymiş ya ondan. devletim çağırsın yarın gelirim, devletim için çalışmak istiyorum diyor. müslümanlığıyla ve türklüğüyle gurur duyuyormuş çok şükür bin şükür. ordaki tüm müslümanlar buna diyormuş sizin cumhurbaşkanı çok süper, her gün dua ediyoruz. (biraz göz yaşı var burda )

biri beyefendiyi çağırsın lütfen. yeter ağlama be rizeli, müslüman, türk milliyetçisi amerikan polis memuru abi.
  • çağrılırsam gelirim diyor. yok abicim öyle bir şey. sen daha çok beklersin çağrılmayı.

hizmet etmek istiyorsan, her şeyi bırak gel, kamuya başvur, sınavlara gir, geç işinin başına hizmet et. amerika'da polis oldun diye önüne kırmızı halı falan serilmesini bekliyorsan yanılıyorsun.
  • kendisiyle seve seve takas yapacağım polis.

sen gel ben gideyim lütfen.
  • acilen donut yemeyi bırakması gereken polistir.
  • "ülkeme hizmet etmek nasip olsun" diyerek döktüğü gözyaşlarından anladığım kadarıyla pis amerikalılar bu rizeli milliyetçi abimizi türkiye'den kaçırmışlar, zorla polis yapmışlar ve şimdi de a.b.d.'den çıkmasına izin vermiyorlar. yoksa hayaline bir uçak bileti kadar yakınken ağlaya ağlaya gavur ellerde polislik yapmazdı herhalde. adi amerikalılar!
  • bu bildiğin mike and molly'deki mike.