şükela:  tümü | bugün
  • 2016 haziran'ında e3'te tanıtılması çok büyük ihtimal olan daha önce de büyük ilgi toplamış (bkz: watch dogs) oyununun devamı olucaktır. oyunda birinci oyundakinden çok daha fazla hacklenebilir sistemler olucağı kesin hatta yeni düşmanın aslında eski düşmanı defalt olucağı konusunda büyük dedikodular dönüyor veya oyunun sonlarına doğru katıldığı gizli hacker grubu sapıtması üzerine onlara karşı savaş vermesini. her ne olursa olsun fütüristik bir assasins creed oyununa çok benzeyen watch dogs'un ubisoft'un birinci oyunun fragmanlarında aşırı özene bözene sunduğu trailerlar gibi saçmalıklar olmadığı sürece devam oyununun da çok güzel olucağı kesin.
  • (bkz: watch dogs) oyunun ikincisi.
  • (bkz: watch dogs) oyununun ikincisi olduğunu tahmin edemeyeceğimiz oyun.
  • dvdsini dün akşam alıp henüz deneyemediğim, bugun unpacking videosunu çekeceğim ps4 oyunu.
  • ilgi çekici hikayesi ve bölümlerini hep benzer şeyleri tekrar ederek harcayan ve oyuncuyu sıkmaya başlayan oyundur. büyük bi heyecanla almama rağmen bi süre sonra zorla oynar gibi oldum. oynanışına ve kontrollerine alışmamın en çok zaman aldığı oyundur.
  • 2016 yapımı açık dünya rol yapma oyunu. metacritic kullanıcı puanı 7.8.

15+ saat oynanış süresinden sonra şahsi puanım 8.5/10. san francisco daha iyi yansıtılamazdı.
  • asla bir gta olmayacak oyun.
  • voidu üzerinden deluxe edition paketini 37 liraya satın aldığım oyun.

oyun steam ve epic games platformlarında 309 liraya satılıyor. daha önce oynamamış olan ve legion öncesi hikayeyi tanıyıp, mekaniklere alışabilmek adına 37 lira gayet iyi bir miktar.

uplay üzerinden oynayacağınızı da ekleyeyim.
  • oynanış mekanikleri olarak gta v'e 10 dersek, bu en fazla 5-6 alır. grafikler mükemmel olmasa da hoş, ancak 2070 super ile fullde 30-40 fps alıyorum. san francisco atmosferi mükemmel. ilk oyuna göre baya bir yol katetmiş. ben epic store'dan 32 liraya aldım. tavsiye ederim.

%50 editi: oynayışın ilk saatlerinde mekanikleri kötü gelmişti. 20 saat oynadım ve %52'ye geldim. mekanikler gta v ise buna 7-8 denebilir. araç hareket ederken atlayınca ayakta iniyor. arabayla birine çarpınca kişiyi olduğu gibi bir süre sürüklüyor sonra bazen yere düşürüyor. grafikler ve atmosfer gta v'i ikiye katlar. konusu ilk oyuna göre fazlasıyla iyi ve sarıyor. 2 oturumda 20 saat oynadım, 10'ardan.